Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мъжки клубни анцузи


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Уговорих се за изработка на клубни анцузи, цената на комплект анцуг + горнище е 53лв на комплект.

Снимки на тестовата бройка може да видите тук: https://drive.google.com/open?id=0B4jyd1nP9H6wTWxEYlN6d2oweVU

 

За поръчка може да използвате този линк: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJlmBQwJOzmxQPukrsTa3iGl79eP9AcPuABU53RQagjwBugA/viewform

 

За да проверите списъка с поръчки: https://drive.google.com/open?id=1g5s1IU7cAmyDUjMJUcRBmXETVsasbYYwggnLm0A_J_U

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Вики,

 

Попълних за тениската на малкия и добавих и 2 броя анцузи. Когато е удобно може да ми пратиш всичко, заедно с членската карта.

 

Пиши ако още някакви данни от мен са необходими.

 

Поздрави

Георги

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Вики,

 

Попълних за тениската на малкия и добавих и 2 броя анцузи. Когато е удобно може да ми пратиш всичко, заедно с членската карта.

 

Пиши ако още някакви данни от мен са необходими.

 

Поздрави

Георги

Здравей,

 

Тениските сигурно до края на седмицата ще са поразпратени и ще пуснат кройките за детските размери, а анцузите ако имат малко по-свободно време може още другата седмица да са готови :) Но нека не дърпаме дявола за опашката :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики, би ли казал каква материя е анцуга. Иначе изглежда много добре, в любимите ми цветове.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики, би ли казал каква материя е анцуга. Иначе изглежда много добре, в любимите ми цветове.

:mitsu-smiley:

 

Двуконечна вата памук с еластан - 70/30 памук ликра

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики аз май ще си поръчам размер M, ама ме притесняват ръкавите, много дълги идват. Да не е някаква грешка, защото гледам че са по-дълги от крачолите. Освен да не меря правилно, от къде се мери ръкавът?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че то ръцете не са ли по-дълги от краката, бре? :D

Нали произлизаме от мамуните, то модела затова е такъв.... :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики аз май ще си поръчам размер M, ама ме притесняват ръкавите, много дълги идват. Да не е някаква грешка, защото гледам че са по-дълги от крачолите. Освен да не меря правилно, от къде се мери ръкавът?

 

Може да съм разменил редовете като правих таблицата. Оправих ги, сега трябва да е наред таблицата :)

 

Снимките на моята тестова бройка е размер L, мисля че няма да имаш проблем с M

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Валбоса ме разсмя до сълзи :D Вики извинявай че те занимавам, но пак ми се виждат проблемни тези размери. Преди малко мерих по мен и по един български анцуг REDICS, размер М, който ми стои перфектно. Отделно направих и справка из нета. Та за гръдна обиколка и талия размерите съвпадат с твоята таблица, но ханшът е 92 (по таблица 98-102), ръкавът е 62 (по таблица 81-82) и крачолът е 94 (по таблица 86-87). Виж за всеки случай дано е грешка в таблицата, да не ги шият така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Валбоса ме разсмя до сълзи :D Вики извинявай че те занимавам, но пак ми се виждат проблемни тези размери. Преди малко мерих по мен и по един български анцуг REDICS, размер М, който ми стои перфектно. Отделно направих и справка из нета. Та за гръдна обиколка и талия размерите съвпадат с твоята таблица, но ханшът е 92 (по таблица 98-102), ръкавът е 62 (по таблица 81-82) и крачолът е 94 (по таблица 86-87). Виж за всеки случай дано е грешка в таблицата, да не ги шият така.

 

Избери си 1 вечер вземи тоя анцуг и ще те заведа на място да говориш с Жоро и да уточните размерите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на 3-ма души са изпратени анцузите, може някъде да се забавят с доставката заради снеговете, но ще помоля като ги получите да споделите мнение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тримата които съм получил пратката.С екипа няма никакъв проблем става ми ,супер е за лятото.Обаче тениската ми е къса за размер хл.Което доста ме учудва.Най-вероятно на сестра ми би и станала,но все пак си я поръчах за мен.Как да процедираме?Или да я препратя на някой,или какво? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Получих анцузите - супер са!

Ще си взема още три! :good:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тримата които съм получил пратката.С екипа няма никакъв проблем става ми ,супер е за лятото.Обаче тениската ми е къса за размер хл.Което доста ме учудва.Най-вероятно на сестра ми би и станала,но все пак си я поръчах за мен.Как да процедираме?Или да я препратя на някой,или какво? :mitsu-smiley:

 

Да първите тениски са малко по-къси от описаните в таблицата размери, вече за новите бройки ги коригирахме. Ако искаш като станат може да ти я подменим

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Получих моя.

Имаше малко проблем с ципа на якето, не се зацепваше, но го оправих.

А, можеше и крачолите под коляното да са малко по-широки, но с тоя кусур ще мине. :)

Поръчах още един с един номер по-голям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 5 месеца ...
  • преди 2 седмици ...

Здравейте.Може ли един анцунг и за мене гр.Габрово Венци Лукаев еконт тятара 0897374493 размер-XXL ако има

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Може ли един анцунг и за мене гр.Габрово Венци Лукаев еконт тятара 0897374493 размер-XXL ако има

 

Здравей колега, от тук може да заявиш анцуга и желания размер: http://www.mitsubishibg.com/fan_zone/home/view/15

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...