Премини към съдържание

Препоръчано мнение

От около седмица карам Еклипс 93г. и съм много, ама много доволен.

 

 

За сега не съм засичал същия еклипс освен един, които беше черен на цвят, но стоповете му бяха някакси по-малки от тези на моя, а може и така да ми се е сторило в :mitsu-smiley: бързината :) .

 

 

Имам и един малък ?. На ниските ми тресе нещо и идеята е, че имам предположение, че е от аванса и моля ако някои е имал подобен проблем и знае как да го разреша да пише.

 

Редакция: Моля използвайте препинателни знаци, защото иначе е трудно да се разбере смисъла на написаното!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем и на двата Еклипса. Първо беше като леко претрисане, а след това се превърна в гаснене на ниските обороти. Решението се оказа бобина. Иначе може да бъдат кабели или свещи. Моят съвет е да отидеш на елкон и след това да решиш проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От около седмица карам Еклипс 93г. и съм много, ама много доволен.

 

Първо честито :icon_thumbup: :mitsu-smiley: ....а с какъв мотор е еклипса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

м/у другото това на снимките вашите коли ли са и ако да, има ли някакво място на което се събирате, за да ги разгледам, доста злобни изглеждат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

м/у другото това на снимките вашите коли ли са и ако да, има ли някакво място на което се събирате, за да ги разгледам, доста злобни изглеждат :)

Моята е същата, но е друг цвят. Все нямам време да я снимам с нещо различно от телефон и да си я кача. Иначе да, под елкон разбирам и диагностика. Може да си я направиш във всеки по-голям сервиз, но във София не мога да те ориентирам. Иначе най-добрият вариант е в Ратола и ако не те притеснява цената, бих те насочил натам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

shades да не би да си си сложил снимки на твоя eclipse и ако да прати повечко да го разгледам доста интересно изглежда кабрио

 

и м/удр от софия ли си защото не съм те засичал а аз доста се движа

не че досега съм засичал въобще някои с eclipse освен човека с същия като моя червен с черен покрив

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами снимките на аватара вече са си на моята кола, иначе повече снимки има ТУК. Аз съм от Пловдив, а в Сф обикновено ходя с други коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А случайно Еклипсчето ти да е със сив/сребрист цвят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А случайно Еклипсчето ти да е със сив/сребрист цвят :)

Ако питаш за моето -то е това на снимките, т.е. тъмно зелен металик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

shades, по скоро става въпрос за Getoff. Вчера вечерта засякохме един еклипс на К. Величков и Сливница, около 22,10-20. Беше сив с временните номера още и много красив. Жалко че не бях си изкарал малко моето еклипсче скромно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми не е било мойто аз някъде бях написал че моя е червен с черен покрив

 

и досега в СФ съм засичал още един като моя и др не съм

 

 

хора :mitsu-smiley: да не би да не ги карате кво става

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз не го карам всеки ден. Пътя до работата ми е трудно да се нарече дори и път. Когато минавам от там с еклипса на 10-12 минаване ходя да лепя броня, а това занимание ми омръзна някак. Поради тази причина колата ни доставя радост(на мен и Сивушка) в събота и неделя. Другата седмица ще я караме за малко музика да и направим и пак няма да я има по пътищата за около една семица. След 23-25 ще ни виждат и чуват понякога заедно с Лео(не знам защо но когато се движим заедно винаги ни гледат много странно).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

shades, по скоро става въпрос за Getoff. Вчера вечерта засякохме един еклипс на К. Величков и Сливница, около 22,10-20. Беше сив с временните номера още и много красив. Жалко че не бях си изкарал малко моето еклипсче скромно.

Eclipse 1G - сив? Или 2G си видял?

 

Юли - гледат ни странно щото сме малко като бандата на сивиците от бързи и яростни...приемаме още членове да cruiz-ваме по улиците :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1G беше Лео. То сме една банда с теб направо нямам думи:). Цели две коли. Надявам се след толкова горещи покани, от страна и на двама ни, нещата да се променят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми хора не сте казали не сме станали 3 коли да се подмотваме заедно

 

 

само тжа с бандата на сивиците не го схванах щото си мисля че говорим че сте двама с :mitsu-smiley: eclipse

 

но може и да не съм разбрали тва с сивиците да е било само за сравнение за бандата

 

 

но ще се радвам ако се обадите да станем 3-ма в индянската :mitsu-smiley: нишке :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

като станат готови зверовете с музичката ще набираме редници :D

 

иначе бандата от бързи и яростни 1 със черните сивици не я ли помниш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

само казвате за една разходка из центъра, и изкачам с мойто батенце!! червен еклипс с черен покрив, а и ще ми е интересно да се запознаем, и да обменим опит, че си имам еклипсчето от скоро и нищо не знам за тези готини колички. :icon_thumbup: :drive: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

fuzzi и мойто е червено с черен покрив, а да не би ти да си човека, с който се видяхме в Борово

 

 

 

и я дайте да измислим някой ден да се съберем с :mitsu-smiley: :plane: машините някъде

 

 

и да организираме инданската :mitsu-smiley: :drive: :plane: нишка

 

 

 

:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...