Премини към съдържание

Водна помпа за 3000гт


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Искам да попитам дали някой от вас е сменял водната помпа на 3000гт VR4 и има ли хубави алтернативи освен оригинална на Мицубиши. Не че нещо ама не ми се дават 400 лева за водна помпа... все пак живееме в България :D Бях чел, че AIRTEX били хубави ама дали? :P

 

Та всеки който има опит и желание, моля да сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Когато купих моето, помпата беше сменна, но и идея си нямам с каква марка. Все пак мога да поразпитам за алтернатива, ама ме подсети, че ми много ангажиментите, и много забравям.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, водна помпа може да си поръчаш и от ебей в случай , че трудно си намираш алтернатива в бг. Blue Print, вътре не се знае каква марка ще бъде точно , но техните части са качествени и много често са същите като оригиналните. Аз си сложих термостат на blue print и беше абсолютно същият като оригиналния, същият производител, на Лансер 1.6 водната помпа на blue print е направена от GMB. Провери в английския ебей има много помпи за по £50+ Или ако си намериш от бг за около 150лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Препоръчвам ти да вземеш оригинална водна помпа, понеже алтернативните доста често се прецакват за около 35 000 километра, а това няма да ти хареса, понеже ще наложи смяната на ангренажния ремък преждевременно. Да не говорим, че рискуваш да огънеш клапаните, когато това се случи, защото няма да го очакваш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Темата е стара.

Водните помпи са:

 

AISIN - около 120 лева

JAKOPARTS - около 100 лева

HEPU - около 250 лева

GMB - около 45 лева

MAGNETI MARELLI - около 70 лева.

 

Какви намаления си използваш от горе посочените, ако имаш такива, е друг въпрос. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...