Премини към съдържание

БОЛКА


Препоръчано мнение

От години не бях пускал тема ,но ето , че и това време дойде............................... Та ето и хронологията на мойта болка

Реших един ден да кърпя GALANTа и речено сторено намерих си майстор/в последствие се оказа че съм си "намерил майстора"/ махнах седалки тапицерия и прочее и хайде на кърпене. Така и така бях свалил седалките що

да не направя и един кожен салон? До тук добре.............Взех си кожения салон още по добре,изпипано нагласено

точно каквото си го представях,че и бебешката седалка ми направиха в същите матеряли радост за окото/и егото/.

Тенекиджийската работа обаче по бавна седя и чакам..............И ето обаждами се майстора -идвай плащай , добре.

Отивам гледам готова колата само малко да се досглоби , плащам и се разбираме на другия ден да дойда да си взема

колата.Идвам в уречения час и какво виждам :confused1: таблото отдолу запаленно и стопенно :icon_n_furious: ,натоварих я на репатрак и си я прибрах..........................

Косата ми побеля, седя и се чудя от къде ми дошло............ Та сега търся кутия за климатика и парното/поне възстанових инсталацията и няма изгорели електронни блокове ,че и те са там/ :bang: :bang: :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: Майко мила!!! Този тенекиджия май ти е доста добър приятел!

 

Тези пластмаси по моргите е най-добре да ги търсиш!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Късметлия си... преди време един тенекеджия ни беше запалил цялата кола....после три години си търсехме парите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе каквото и да го правиш връщане няма а да го оставя да я възстанови кой знае какви поразии ще направи................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Абе закърпил я е добре , ама да не беше тая щуротия................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...