Премини към съдържание

Galant 2.5 v6, Avance


Препоръчано мнение

Привет!

 

След много търсене, лутане и разочарования реших да опитам и с това да пиша тема тук, може пък някой фен, пазил своето бижу,да склони да си предложи колата...

Та търся:

 

Галант 2,5 v6, седан, аванс купе, ръчна с.к.,кожен салон, ако е с ГИ е предимство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Галант гледа ли го?

Кожен салон се слага лесно между 300 и 400лв. ще си намериш. Само, че този люк ми се струва, че е допълнително слаган. Трябва да се огледа всичко обстойно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ходил да го гледам, но я знам обявата. Малко далеч ми идва Плевен, за да отида да го видя специално него, но може и това да се случи съвсем скоро, тъй като взех да губя търпение.

Конкретно тази на снимките това, което забелязах е, че антената не се показва, задницата ми изглежда по-ниска от предницата и на таблото стрелките светят силно, приборите в бяло не чак толкова(може и да е намалена яркостта). Забележките по боята се забелязват, но е нормално за стара кола. Може да се бъркам за всичко и колата да си заслужава, разбира се.

Другият Галант в тази автокъща автоматика някак си ми изглежда по-читав. Като ги качиха обявите им проверих виновете и този с ръчна с.к. не беше 2003та, а 2002 или 2001, забравих вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако започнеш да гледаш и най-малките детайли наистина няма да си вземеш кола. Все пак това са автомобили над 12 години. Антените на повечето седани са проблемни. Задните пружини също, но не са голяма цифра. Според мен наблегни на възловите детайли и го огледай обстойно за ръжда. Хубавото е, че в тази автокъща има два Галанта. Отиваш гледаш, пък ако ти хареса може да си тръгнеш и с автомтика. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, напълно. Нещата които гледам са:

-Двигателят да е тих, да не трака.

-Скоростите да влизат леко (с особено внимание от 3та към 2ра)

-Ръжда въпреки, че май няма как да няма отдолу по купето и по веждите.

-Кривите дискове, но май те са консуматив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Галант гледа ли го?

Кожен салон се слага лесно между 300 и 400лв. ще си намериш. Само, че този люк ми се струва, че е допълнително слаган. Трябва да се огледа всичко обстойно.

 

Като притежател на Галант с Люк, мога да кажа, че люка не е фабричен! Трябва да се провери за течове защото е голям филм :) Автоматика изглежда много добре, и както каза колегата, кожен салон се намира за не много пари.<br>

Редактирано от eXistenZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

Може да се намира кожен салон, ама има разлика и в прозорците когато е заводски .. лятото ще се усеща сериозно разликата ..
Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ако не си много зорлия,аз чакам моя да излезе от цяла боя скоро. Ще сменям вечжди и други забележки. Мога да свирна, само че е автомат. Около 170 хил км (Взех го от един младеж, който го е купувал от Балканстар). Можеш да си го водиш на майстор ако искаш няма грижа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Привет!

 

След много търсене, лутане и разочарования реших да опитам и с това да пиша тема тук, може пък някой фен, пазил своето бижу,да склони да си предложи колата...

Та търся:

 

Галант 2,5 v6, седан, аванс купе, ръчна с.к.,кожен салон, ако е с ГИ е предимство.

До колко пари ти се дават колега. Защото аз имам един много добър екземпляр

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...