Премини към съдържание

Джанти за Спейс стар 1,3 2001


coolta

Препоръчано мнение

Здрабейте.Търся Джанти за спейс стар 1,3 2001 ,но без усех.Бихте ли ми помогнете ,като ми кажете от кои друг модел ще станат на мойта колица!!!!Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Джантите от Спейс стар става от други модели на Мицубиши като - Каризма / без дизеловите мисля , аз моите си ги взех от Каризма / , от Галант също .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала братле.

Ако са 4х114.3 с централен отвор 67.1,имам две свободни,а към края на март ще имам свободни 4 еднакви

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

звучи добре.Дай някакви кординати.

0895967164,Камен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

14 цола ,без гуми

Колега писах ти че имам 14ц железни,без гуми,6 бр

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

До колкото разбрах на спейс стар не стават сички джанти които се водят 4x114,3 цен.отвор 67.Но от писаните коментари за сега 2-ма казват че са ги взели от Галант и Каризма,демек сигурация стават.Някои друг да е експериментирал????????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под "не стават". Щом са 4х114.3 мм и централен 67 няма как да не стане. Освен, ако не вземеш някоя джанта 7.5J и нагоре, че да ти опират гумите в калниците :D, ама такива железни няма (освен сам, ако не си направиш). Взимай смело !!! А джанти с такива размери се ползват в някой модели и на Мазда, Волво, Хюндай и много други марки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...