Премини към съдържание

Референдум


Препоръчано мнение

С риск някой модератор да Ми истрие мнението ще го напиша.Макър и остро и доста крайно но Аз така виждам нещата.

Без тояга държавата няма да се оправи.Трябва големи вили и лопати да играят и господин Калашников, та тези който дойдат след това да знаят, че са следващите и да мислят за народа.С перце не става трябва остен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неправилно:

С риск някой модератор да Ми истрие мнението ще го напиша.Макър и остро и доста крайно но Аз така виждам нещата.

 

Правилно:

С риск някой модератор да ми изтрие мнението, ще го напиша. Макар и остро и доста крайно, но аз така виждам нещата.

 

Колега, уважавайте себе си и околните и пишете грамотно. Иначе по същество- всеки има право на мнение, както и правото да го изкаже.

Уважавайте и пазете себе си и другите и не карайте с 200 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Е... наближи утрешният ден, в който можем да изкажем мнението си.

Дори и по три не чак толкова значими и съществени въпроса.

Било то отрицателно или положително, нека покажем че имаме мнение, а не сме безразлични към всичко което се случва :icon_box:

Редактирано от iskrenkrustev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според сериозни политически анализатори НЕ трябва да гласуваме изобщо на референдума, т.е. изобщо да не искаме и да не взимаме бюлетина. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според сериозни политически анализатори НЕ трябва да гласуваме изобщо на референдума, т.е. изобщо да не искаме и да не взимаме бюлетина. :icon_n_king:

 

Като се знам какъв съм Инджинерь, да ме е страх да слушам сериозни политически анализи. :D :D

Та тези умници по-добре да кажат числата от тиража в неделя, и вероятността да познаят е по-голяма, отколкото да познаят процентите на кандидатите! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...