Премини към съдържание

Двупосочна аларма и централното на галантите


cherva

Препоръчано мнение

Здравеите,

някой ползвал ли е двупосочни аларми като примерно тази:

http://avtoalarmi.net/view_product.php?pid=103

 

Дали разтоянието на което дистанционното приема алармиращия дигнал е смислено ?

 

Идали ще се разберат с централното на галанта от 2001 ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравеите,

някой ползвал ли е двупосочни аларми като примерно тази:

http://avtoalarmi.net/view_product.php?pid=103

 

Дали разтоянието на което дистанционното приема алармиращия дигнал е смислено ?

 

Идали ще се разберат с централното на галанта от 2001 ?

 

Нама никакви проблеми освен с имобилайзера! Аз съм с подобна. Единствено не можах да подкарам стъклата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен ;) особено от дистанционното палене. То се ползва най-много. Като растояние, ако си в град във висок блок хваща ако колата е около блока но не и повече. Ако си на поле може от километър да хване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

И аз съм доволен след месец тестване.

Хваща си доволно.

Около сградата ако си паркирал е ок.

Ако съм на улицата ми хваща през 200 метра до блок, през блока и отдругата страна пак около 200 метра до колата.

Добър ъпгрейд е.

Паленето не съм го връзвал защото съм с ръчни скорости......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм много довелен колега ! Никакви проблеми, и хваща на голяма дистанция това е най-важното !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 3 години ползвам такава играчка и съм много доволен :icon_clap: Дистанционното хваща от около 200 метра ама по права линия сред много и високи сгради не съм го пробвал но сигурно ще е по-малко от това ... Все се каня да си направя дистанционното палене и все не ми остава време да се заиграя ... Имах един интересен случай преди 2 години - както си стоя в офиса спокойно се разписука дистанционното,че се е задействала аларма и взе да мига няква фигурка като че се мъчи някой да отвори колата, аз скочих като опарен и викнах "крадат ми колата" колегите ей такива очи облещиха викат "къде бе, как беее" :icon_doh: тичам вънка към паркинга и гледам до задната лява врата едно голямо парче фазер и си обясних ситуацията ... Този ден имаше много силен вятър и явно е дохвърчало от някъде и се е шибнало в задната врата и алармата се е резпищяла :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен след месец тестване.

Хваща си доволно.

Около сградата ако си паркирал е ок.

Ако съм на улицата ми хваща през 200 метра до блок, през блока и отдругата страна пак около 200 метра до колата.

Добър ъпгрейд е.

Паленето не съм го връзвал защото съм с ръчни скорости......

 

Е че то и аз съм на ръчни ама съм го вързал. не е проблем. Има си допълнителен сензор алармата на ръчната спирачка ако е вдигната ще запали, ако е свалена - не.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е че то и аз съм на ръчни ама съм го вързал. не е проблем. Има си допълнителен сензор алармата на ръчната спирачка ако е вдигната ще запали, ако е свалена - не.

 

 

 

Зимата няма ли да замръзват жилата като се оставя колата на ръчна колевга :icon_hmm: При тия яки студове не е много оферта да се оставя на ръчна , аз си мислех за някакъв изключвател да се приспособи долу до самия скоростен лост ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не колега, защото аз не дърпам ръчната до край, вдигам я толкова колкото на таблото да ми светне лампата. Правейки тази процедура, естествено гледам и да съм оставил колата на неутрална. В толкова сняг шансовете да тръгне сама на някъде поради не вдигната ръчна са минимални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aвтоматика го карам 3-та зима, там, където спирам е наклон, голям, винаги е на ръчна, опъната до край, никога не съм имал проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...