Премини към съдържание

Мога ли да сложа турбина и ще има ли проблем?


Препоръчано мнение

Мога ли да сложа турбина на Еклипс 2.0 16-1994? Изобщо не съм виждал Еклипс с бели мигачи, а моят е с бели и единият ми е счупен. Оранжеви намерих 20, но не и бял. Благодаря предварително.

 

Редакция: :mitsu-smiley: Писането с главни букви е символ на крещене. Избягвайте този навик. Използвайте и препинателни знаци! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Турбина може да сложиш, но ако не си 4х4 ще усетиш доста негативни ефекти от предното предаване при такава мощност. Бели мигачи има на Depo, но нещата стават само с поръчка и се чака доста време. Аз също съм с оранжеви, ако се съберем повече хора, може да уредим някакъв внос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, не мисля че Депо правят мигачи за Еклипс, но може и да греша. Ако можеш да ми дадеш номер на Депо може би ще мога ти помогна.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

хора хаиде да видим как стоят нештата с теа мигачи и аз бих искал да си закупя :icon_dance: ште стане по готинааа доста :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Давайте да видим. Гледах доста такива в ибей като за моето 2G еклипсче, но........ Репутацията на продавачите е лоша и ми казаха, че не се знае какво точно ще получа. Колегите с 1G защо не се замислят за такива габарити и фарове: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/92-93-94-EC...1QQcmdZViewItem .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давайте да видим. Гледах доста такива в ибей като за моето 2G еклипсче, но........ Репутацията на продавачите е лоша и ми казаха, че не се знае какво точно ще получа. Колегите с 1G защо не се замислят за такива габарити и фарове: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/92-93-94-EC...1QQcmdZViewItem .

И аз от известно време ги заглеждам, но все се чудя няма ли да стана с много фарове? Ще има къси и дълги на кристалните, къси и дълги на прибиращите, дълги на долните халогени и за черешка фаровете за мъгла. Ще стане като осветление на футболен стадион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...