Премини към съдържание

Въпрос за мултимедия


Препоръчано мнение

Здравейте, може ли някой да ме посъветва коя от двете мултимедия би била по добра: http://www.avitel-bg.com/kenwood-ddx7015bt или http://www.avitel-bg.com/pioneer-avh-x8700bt-car-multimedia ? Само да отбележа, че имах предшественика на pioneera , който за 3 години два пъти беше на ремонт, като първия път гръмна дънна платка, а втория път процесор. Сега пак не работи и не виждам смисъл от ремонт, който би струвал колкото един нов плейър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм с JVC - нямам проблеми. Като не си доволен от pioneer защо пак го заглеждаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм с JVC - нямам проблеми. Като не си доволен от pioneer защо пак го заглеждаш?

Струва ми се, че качеството на звука на pioneera е по добро. Не че съм недоволен от него, може би съм попаднал на такъв екземпляр просто, защото съм имал мп3- ка на пионера и за 7 години нищо неможа да му се счупи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че качеството на звука на pioneera е по добро. Не че съм недоволен от него, може би съм попаднал на такъв екземпляр просто, защото съм имал мп3- ка на пионера и за 7 години нищо неможа да му се счупи.

От двете пайниърът е определено по-добрият избор. На мен също звукът им ми харесва повече. А и се предполага, че ще е гаранционен, нали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От двете пайниърът е определено по-добрият избор. На мен също звукът им ми харесва повече. А и се предполага, че ще е гаранционен, нали.

И двата са с по 2 години гаранция, но по закона на мърфи, винаги следгаранционно на първата седмица се чупи. Първия път пайнера като здаде багажа беше още в гаранция. Но се дърпаха да го оправят, защото дънната платка струвала горе долу колкото цялата мултимедия. А и два месеца ги чаках да го оправят

Редактирано от seducer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Едно перфектно решение. Огромно преимущество е цената, a също така, че панела се сваля.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lFLZrsCMV8k

 

 

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш с навигация отговора е ясен- Kenwood , защото софтуера е на Гармин, а тяхната карта за България е най-добрата в момента . Но там цената няма да ти хареса определено - около 1700~1900 лева и над 2000 лева за топ версията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш с навигация отговора е ясен- Kenwood , защото софтуера е на Гармин, а тяхната карта за България е най-добрата в момента . Но там цената няма да ти хареса определено - около 1700~1900 лева и над 2000 лева за топ версията.

Не, не държа на навигацията, търся по скоро 2дин който да не се чупи толкова често, въпреки че струва една чанта с пари, да вади качествен звук и картина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...