Премини към съдържание

Гумена капачка за фар


Ra1N

Препоръчано мнение

Колеги в началото на лятото, мишка ми изяде гумената капачка на фара(можех рибки да си отглеждам в "аквариума"). Проблема е, че никъде не искат да ми продадат само капачката.. или целия фар или нищо. От нямане на къде, закърпих временно ситуацията със силикон, но след няколко месеца отново пропуска и съответно крушката гърми. Моля помагайте/давайте съвети.. Colt-чето е 1997 набор (отделно фар и мигач).

Редактирано от Ra1N
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тази гумена капачка?! За маншона отзад ли става дума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за уплътняващата гума зад фара. Може и маншон да се нарича :) Dust cover мисля, че е на английски , ето и снимка на подобен > http://partbike.fr/media/catalog/product/1/9/194_KYMCO_AGILITY_50-167.JPG

Редактирано от Ra1N
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:Приятел си измайстори такава капачка, на мястото на загубената, от горната част на двулитрова бутилка кока-кола.

Моделира се с гореща/вряла/ вода и/или пистолет за горещ въздух.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се използва и друг маншон, който да се моделира...я от полуоска я от нещо друго :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в началото на лятото, мишка ми изяде гумената капачка на фара(можех рибки да си отглеждам в "аквариума"). Проблема е, че никъде не искат да ми продадат само капачката.. или целия фар или нищо. От нямане на къде, закърпих временно ситуацията със силикон, но след няколко месеца отново пропуска и съответно крушката гърми. Моля помагайте/давайте съвети.. Colt-чето е 1997 набор (отделно фар и мигач).

 

 

Разходи се до първия голям сервиз, попитай за някоя останала от подменени фарове на клиенти и ще ти подарят/продадат за някакви дребни.... Пробвай я на място, че може и да не пасне всяка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...