Премини към съдържание

Проблем с парното знам че има много теми но ?


Diyan Petrov

Препоръчано мнение

Някои ако го е имал този проблем да помогне, двата маркуча, който влизат в парното са топли, клапите са отворени, но парно няма.

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам е проблем с жилата (клапата студено/топло) т.е. да е останала на позиция "студено".

Или радиаторчето ти е запушено :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом и двата маркуча са топли значи радиаторчето не е запушено /напълно/.

Най-вероятно клапите.

Имах предвид запушено,но не вътре,а отвън...,може да се е запълнило с боклуци :mitsu-smiley: Той колегата не е споменал дали духа само студено или изобщо не духа.... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой разглобявал ли е клапата топло/студено ?

Трябва ли да се свали цялото табло ?

Аз съм разглобявал само централната конзола, от там се стига до жилото, което регулира тази клапа, но до нея самата не мога да стигна.

 

http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/mi2.mycat?SelPrt&t=L2V9aZ5lfWmGZX1pbT8VUB4kJE98PArJnG99aSC7fOkPJRmWz1oSVU9lPGsvRX39PjaPE6JGLZwx//ByY/SXE6sqMDpvZazPr2VsULZ44fPrjxyYbceyMd_nQ2RtcNIrZWR5PAGw/CACZbgt5fmlZPP5NbuKQuAetsaQ9oJ0Muq8i4FOpCNfNqmivJ2XORk7CZIRLOBGu_F6cGWsSe5nA2mYk4E8xBvQz0qMHgs2_GAoH3ZZjw==&sgr=FlA1YhVQNWIzUDViVApdWycRbERFCW2/zUY1YhbYNQIWcDVDFtK5P99E1CBXM0IOTg==

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...