Премини към съдържание

Търся къща/вила или парцел


Препоръчано мнение

Здравейте,само във форума не съм питал,но с питане знаете къде може да се стигне :rolleyes: .За мое съжаление търсенето на къща/вила или парцел в близост до Ст.Загора се оказа голямо приключение.То ако имота не е с постановление за собственост,то ще е с някаква супер надута цена,или пък достъпа е за човек притежаващ танк.Търсенето ми е къща или вила в близко село,като под близко да се разбира до 20км от града, или пък парцел но да е в рамките на града на разумна цена.Бюджета на някои може да се стори смешен но това е положението 15х.лв. ,пък ако е къщичка или виличка в която да се влюбя мога да се разделя и с до 30х.лв. Ако някой може да помогне с някаква информация или пък продава подобен имот нека сподели,ще съм адски признателен пък и може да гостува по всяко време в бъдещата придобивка.Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,само във форума не съм питал,но с питане знаете къде може да се стигне :rolleyes: .За мое съжаление търсенето на къща/вила или парцел в близост до Ст.Загора се оказа голямо приключение.То ако имота не е с постановление за собственост,то ще е с някаква супер надута цена,или пък достъпа е за човек притежаващ танк.Търсенето ми е къща или вила в близко село,като под близко да се разбира до 20км от града, или пък парцел но да е в рамките на града на разумна цена.Бюджета на някои може да се стори смешен но това е положението 15х.лв. ,пък ако е къщичка или виличка в която да се влюбя мога да се разделя и с до 30х.лв. Ако някой може да помогне с някаква информация или пък продава подобен имот нека сподели,ще съм адски признателен пък и може да гостува по всяко време в бъдещата придобивка.Поздрави :mitsu-smiley:

Не знам колко имот се продават в с.Могила но със сигурност се доближават до максимума на бюджета ти(може и да го надхвърля доста ) .Виж също така и в с.Малко Кадиево ,Преславен пусни се до селата и питай кметовете .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники благодаря ти,но и това с кметовете го правих вече.За Преславен знам,че има много роднини,за това ми отпада като вариант

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Село Колена как ти се струва?

Струва ми се добре,но едва ли ще влезна в бюджета,ама знае ли се :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари май ще си купиш покрай Казанлък,а не около Стара Загора колега.

Защо колега,може и парцелче да е,влиза ми във финансите стига достъпа до имота да е приличен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да строиш на тези цени и времена не е ала-бала работа,ама ти си знаеш. Тука много граждани си купиха къщи по селата,ама те са на 10-15 км, така че ако можеш да съгласиш на този компромис,ето ти го варианта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Имота вече е закупен.Китна виличка с 1,5дка. дворно място посока с.Хрищени,само на 5км. от апартамента където живея :icon_clap: .С разрешителни за строеж,план,УПИ,нотариален акт,ток,ВиК+ още допълнително отръбяване за поливане от канала който минава под долната граница на имота,лозе около 450кв.м. ,много овощни дръвчета.Вече съм започнал със подготовка за пристрояване към съществуващата виличка,че ми е мъничка нещо.За момента съм в застой,защото тези дни очакваме с нетърпение още едно мъжко диамантче в семейството ни.Благодаря на колегите които взеха мнение по темата :first: .Модераторите може да заключват(изтриват) темата

Редактирано от свето
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...