Премини към съдържание

Борд компютър Митсубиши Каризма 1.8 gdi


Препоръчано мнение

Колеги, притежател съм на бижуто Митсубиши Каризма 1.8 gdi 2003 година,въпроса ми е някой може ли да ми каже за какво се използва черният бутон от най ляво на борд компютъра?

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не можах да го разбера. Имаше някви теми ама дали е фейслифта или за предните не знам. Май се натискаше това копче със задържане + още някое друго ли как беше за зануляване или ...не помна точно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега.

Ако някой попадне на тема по моя въпрос, моля, да ми прати линк.

Редактирано от valboss
Липсват главни букви в началото на изреченията. Липсват препинателни знаци.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя в началото бе колега ;) иначе поразгледай и другите теми има мн интересни неща дето ще научиш и да знаеш какво имаш/караш...дда знаещ за себе си. Например да си малко по подготвен ако се наложи да влезеш в сервиз да не те вкарат във голям филм и за дреболия да те одерът куп пари ;) просто съвет...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, исках да знам какви опции има борда ми понеже обмислям слагането на dvd.

Що се отнася за автомобила, двигателя и ходова част, то работя само аз по колата.

Благодаря много за съветите.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е 2000 година фейслифт има среден разход ако не греша, колко км мога да измина и още нещо като местих с копчето disp дет е на касетофона. Аз обаче съм със CD вече и не мога да ползвам дисплея освен за температура и някъв разход дет не мога да занулявам и часовник... твойта е по нова може да има нещо допълнително. Иначе ми е любопитно дали мога да си местя функциите на дисплея по друг начин- пробвах с черното не става...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е 2000 година фейслифт има среден разход ако не греша, колко км мога да измина и още нещо като местих с копчето disp дет е на касетофона. Аз обаче съм със CD вече и не мога да ползвам дисплея освен за температура и някъв разход дет не мога да занулявам и часовник... твойта е по нова може да има нещо допълнително. Иначе ми е любопитно дали мога да си местя функциите на дисплея по друг начин- пробвах с черното не става...?

 

Можеш да си местиш функциите. Ако не се лъжа от среден разход на оставащо гориво. Но се прави с комбинация от копчетата когато е на контакт преди да се запали колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е 2000 година фейслифт има среден разход ако не греша, колко км мога да измина и още нещо като местих с копчето disp дет е на касетофона. Аз обаче съм със CD вече и не мога да ползвам дисплея освен за температура и някъв разход дет не мога да занулявам и часовник... твойта е по нова може да има нещо допълнително. Иначе ми е любопитно дали мога да си местя функциите на дисплея по друг начин- пробвах с черното не става...?

Колега ами и аз пробвах хиляди начини за 1 седмица да направя нешто с борда но никав ефект :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе или колата не може или аз не мога да напрвя нещо с копчетата до дисплея :D

Редактирано от vanko91
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе или колата не може или аз не мога да напрвя нещо с копчетата до дисплея :D

Колега погледни в тази тема - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=16531 пост №16

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, успях да разгадая борда, дава се на контакт да светне борда и се задържа черния бутон от ляво и бутон (H).

С тази опция се определя светлината на борда.

А от черния бутон и битон (M) се определят съотношението на гориво спрямо километрите или да показва в мили,

С бутот (SET) се запаметява желаната опция :)

Гарантирам за Мицубиши Каризма 1.8 GDI.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги успях да разгадя борда,дава се на контакт да светне борда и се задържа черния бутон от ляво и битон (H)-с тази опция се определя светлината на норда.А от черния бутон и битон (M)-се определя тасхода на кориво спрямо километрите или да показва в мили,С бутот (SET) се запаметява желаната опция :) гарантирам за митсубиши карисма 1.8 GDI

Двойка по правопис! Колега, цапаш форума! :(:(:(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Двойка по правопис! Колега, цапаш форума! :(:(:(

Колега, може и да допускам правописни грешки, но за сметка на това разбирам от коли.

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега може и да допускам правописни грешки но за сметка на това разбирсм от коли за разлика от теб :)

 

Колега, след още един неграмотен пост ще получите БАН. Моля уважавайте форума и неговите потребители!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...