Премини към съдържание

OUTLENDER 1 Голма мъка


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.На 30.03 взех аутлендър1 136 коня .При огледа всичко изглеждаше наред запали от раз и се държеше добре.Взех я от Перник и до Варна нямаше кой знае какви проблеми.Ходовата час е Ок. имаше напукани маркучи на газовото ,които смених веднага.На следващия ден сутринта студена палеше но веднага гаснеше :(.Със задържане на газта докара някакви обороти (500) докато загрее малко и веднага ги вдигна до 1100 и така си ги и държи.Вчера я обслужих и майстора ми вика "Италянеца" я е карал на вода и сега радиатора ти протече като сложих антифриз :( .Днес я запалих да я докарам до вкъщи и радиатора тече като лейка .Нов 240 лева вече е поръчан сега основния проблем.Закачих я на диагностика и грешки НЯМА а тя си работи на 1100 оборота и на газ и на бензин при огледа при бушоните джамбазина е вързал една лампа след ланд сондата за да не ми свети чека :( .Приемам вскакви мнения ако някой знае читав майстор във Варна да свирка Че още не съм я взел а проблемите ме налегнаха яко. Благодаря ви бирата и мезето е ясно .

 

пс.Възможно ли е от изгорял подгрев на лан сондата да държи тези обороти,при изключване на буксата на МПХ двигателя не реагира по никакъв начин .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На малко места в града могат да закачат Мицубиши заради MUT-II протокола. За токовете ти препоръчвам да звъннеш на 0887572023 ( Иван ), сервиза е на гърба на Юни ауто (над Метро). Инак за радиатора всеки "гаражен" майстор може да го смени. Гледам колегите хвалят сервиза на Слави (обръщача на 13-ката, околовръстното), но никога не съм ходил при него и нямам преки впечатления.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На малко места в града могат да закачат Мицубиши заради MUT-II протокола. За токовете ти препоръчвам да звъннеш на 0887572023 ( Иван ), сервиза е на гърба на Юни ауто (над Метро). Инак за радиатора всеки "гаражен" майстор може да го смени. Гледам колегите хвалят сервиза на Слави (обръщача на 13-ката, околовръстното), но никога не съм ходил при него и нямам преки впечатления.

Аз днеска точно при него бях :) но проблема с оборотите си остават :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

ПРОДЪЛЖЕНИЕТО;

 

Грешка p0130;p0170 балони в разшерителни съд и етествено газ анализатор .Диагнозата картерни газове в охладителната система -ГАРНИТУРА ГЛАВА :( аман от филми .Въпроса ми е каква гарнитура(каква марка да взема) и освен челосване на главата и надуване ,да не е спукана какво друго да сменя

 

п.п гумичките е ясно (каква марка да взема)

 

Благодаря ви :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе двигателят е отворен. Аз бих прегледал блока, цилиндри, бутала, сегменти, баланс на колянов вал, смяна на лагери по същия.

Нов термостат, водна помпа и охладителна течност задължително според мен тъй като не се знае причината предизвикала прегряването.

Редактирано от iansto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, според руските форуми, това се случва доста често при първата генерация. Лично аз си патих и ми се наложи основен ремонт. При мен даваше проблеми при запалване във втори цилиндър и изчезване на антифриза. При мен се оказаха наранени и два от цилиндрите. Това, че и други не са се оплакали не значи, че и те нямат този проблем... Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, според руските форуми, това се случва доста често при първата генерация. Лично аз си патих и ми се наложи основен ремонт. При мен даваше проблеми при запалване във втори цилиндър и изчезване на антифриза. При мен се оказаха наранени и два от цилиндрите. Това, че и други не са се оплакали не значи, че и те нямат този проблем... Успех!

 

 

ЯВНО няма да карам пак мицубиши :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...