Премини към съдържание

Антена - автоматична


Препоръчано мнение

Можеш да сложиш каквато антена си поискаш, аз например съм си поръчал ето това: Цък мисля да запуша дупката на външата антена и да не се вижда нищо отвън!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да сложиш каквато антена си поискаш, аз например съм си поръчал ето това: Цък мисля да запуша дупката на външата антена и да не се вижда нищо отвън!

 

 

Супер благодаря много сега ще си намеря някоя свежарск :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опъни я докрай и си карай и си свиркай . При мен след 2-рата счупена вече не се занимавам с нея,оставил съм я опъната и пак си хваща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги, ремонтира ли се автоматичната антена? Много добре си работеше, но от днес стои опъната и моторчето чатка само и не се прибира... Изключих моторчето, но ме притеснява да не ми я счупят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ремонтира ли се автоматичната антена? Много добре си работеше, но от днес стои опъната и моторчето чатка само и не се прибира... Изключих моторчето, но ме притеснява да не ми я счупят.

 

Ремонтира се ама... струва ли си да се плескаш 26 лв последно гледах някъде комплекта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че не си струва, ако ги има на такава цена. Три пъти съм си ремонтирал жилото и накрая пак се счупи, а се омазваш сериозно с грес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...