Премини към съдържание

Теглич на комби 2003а


Препоръчано мнение

Здравейте!

Тази кола е от скоро в мен и един хубав ден като качих кучетата в багажника и малкото колело на детето, кучетата трябваше да избират дали да се возят с нас...

Единият, да не кажа единственият, вариант е да сложа теглич на колата...понеже няма релси на покрива. Имам стойка за колела, която се хваща на теглича и е много удобно...просто кучетата пак ще чакат докато сваля колелото и разкача стойката, за да им отворя... :)

Гледам има по света за по 80-100 евро готови варианти, най-вероятно китайски. Нямат окабеляване ама аз и не търся.

Някой има ли мнение по въпроса?

Вариант има и да се направи тук (учудващо за мен в книжката на колата пише всичко). Има всякакви размери, нужни за изработката...остава въпросът кой ще го изработи за по-ниска сума.

Някой има ли да каже нещо по темата? Съвети, телефони на майсторчета, готови свалени за продаване?

Редактирано от renaultservice.me
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Само не стана ясно какъв точно е въпросът. 1.Търсиш да си купиш багажник за 80-100евро?

2. Т.1, само че с екстра кучетата да слизат без да се сваля багажникът?

3. Търсиш някой който да ти изработи такъв багажник за сума по-малка от тази в т.1?

4. Търсиш си теглич, на който да си закрепиш багажника, който имаш?

5....

Редактирано от spp
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха... Е, човек, направо го разби колегата:)) Ми да разкара и децата, пък и жената барабар с тях, колелетата в OLX и проблемите му се решават на 100%.

Иначе сериозно, на повечето билбордове по АМ "Тракия" има залепени /нелегално и некоректно, разбира се/ обяви за направа на тегличи. Тази обява с този телефон я има и по цяла България, даже ги бяха дали по някаква телевизия и собственика каза, че той няма нищо общо с това, а "доволни клиенти ги разлепват в знак на благодарност за добре свършената им работа". Смях...

Сега може и да са ги махнали от билбордовете, не знам, не съм се заглеждал скоро, но просто се заглеждай по пътищата.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Сега може и да са ги махнали от билбордовете, не знам, не съм се заглеждал скоро, но просто се заглеждай по пътищата.

Поздрави!

Не са, както и тези с "Пътна помощ". Ако някой ги маха сме ние, собствениците. Аз плащам по 1900 лв на билбирд а тези кавали за 1900 лв печатат 2000 стикера и сер...ат л...на по съоръжения за които не са дали 1 стотинка. Сори за офтопика, ама ми влезе в кръвната група с темата за билбордовете, и отговорността на институциите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми да поясня тогава:

 

багажник си имам.

теглич мога да си поръчам и отвън и да ми направят. а същите ги има и тук, докарани и се продават през 20-50 лв печалба.

въпросът беше по-скоро дали някой е пипал/виждал и да си каже мнението.

 

а, благодаря и за негативното мнение... :icon_thumbup:

естествено животът е много по-лесен когато нямаш комби, в което да си качиш детето...щото събота и неделя и на детето му се лежи пред телевизора и не иска да кара колело а му се пие биричка. :icon_thumbup: ама докато е още невръстно горкото, ще трябва да го насилвам да спортува...

 

а да имаш кучета си е направо ужасно, съгласен съм...мани другото ами и ядат! :drinks: па и са грозни гадините...

 

http://i59.tinypic.com/2ue0cvd.jpg

 

http://i60.tinypic.com/5pndk0.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,издраскано ли ти е отвътре стъклото на петата врата от тия сладури? :) На слънце под определен ъгъл най се забелязва...

Редактирано от Shamy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...