Премини към съдържание

Газ.инжекцион за Каризма


bms

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Може ли някой да ми каже как е Каризмата на газ,доволен ли е и колко гори.Моята е 1.6 16v 99сс.Ще съм Ви благодарен за отговор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Може ли някой да ми каже как е Каризмата на газ,доволен ли е и колко гори.Моята е 1.6 16v 99сс.Ще съм Ви благодарен за отговор.

 

Здравейте, моята каризма е 1.6 /16в -103 кс и гори 7-8 /100км извън ,а градско 9-10 /100 в Варна . Много съм доволен от каляската .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Може ли някой да ми каже как е Каризмата на газ,доволен ли е и колко гори.Моята е 1.6 16v 99сс.Ще съм Ви благодарен за отговор.

Аз съм с 1.8 и Фобос много доволно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моята каризма е 1.6 /16в -103 кс и гори 7-8 /100км извън ,а градско 9-10 /100 в Варна . Много съм доволен от каляската .

Благодаря колега,а с каква уредба си

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с LandiRenzo на Каризма 1,6 16V 90к.с. - извънградско 7,5-8,5 а градско 9,5-10л. газ на 100км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1,6 90 кс, Agis, 7-8 извънградско, в града както дойде, година и половина един филтър съм сменил и втория му е време. Доволен съм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...