Премини към съдържание

Странен ел проблем с Galant


Препоръчано мнение

От време на време ми спира тока на CD-то на плафона, часовника на централното заклщчване и след като изкарам ключа това време около 30 секунди което остава за да се вдигнат прозорците също го няма а не съм правил никакви промени по колата някой да има идея от какво може да е мен съмнява някое реле но нямам идея кое :S :S

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има една синя кутийка зад бушоните,може от там да започнете (ти и електротехника,който ще я прави) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изброените неща са на общ бушон. Може да не прави контакт или да е прекъснат но да контактува жичката понякога. Смени го за проба, по късно мога да го видя кой е като номер...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изброените неща са на общ бушон. Може да не прави контакт или да е прекъснат но да контактува жичката понякога. Смени го за проба, по късно мога да го видя кой е като номер...

 

Здравей при мен нещо не са на един бушон тъй като СД-то не е на един бушон с нито едно от тези неща централното ми е на друг а усветлението е на 3-ти

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бушон номер 4 10А в купето се явява общ за изброените неща. Касетофона и централното минават и през още един. (осветлението в купето нещо не мога да го открия в схемите). Виж бушон номер 4.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бушон номер 4 10А в купето се явява общ за изброените неща. Касетофона и централното минават и през още един. (осветлението в купето нещо не мога да го открия в схемите). Виж бушон номер 4.

 

Прегледах всички бушони който са в купето на нито един не намерих нещо съмнително може ли да е някой от бушоните който са под капака и дали не е някое реле. Към реле ме насочва това че някой път спирането на тока се влияе от настилката ако карам примерно по павета спира и тръгва става като дискотека в колата всичко свири свети после изгасва после пак тръгва а и най-вече ми е интересно защи спира централното заключване и това време след изваждане на колата за вдигане на стъклата и на него захранването му не се получава узобщо :icon_hmm: :icon_hmm: има ли вероятност от клемореда нещо да губи токове? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я си огледай клемите на акумулатора и връзката на минусовата клема с купето... тва само лоша връзка е някъде щом по павета го прави...

 

Sent from my YOGA Tablet 2-1050L using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При моят колт беше подобнен проблема с касетофона и по съвет на колега си проверих окабеляването му- при включването му или на фарове ми изгаряше един бушон 10А в двигателния отсег, който е за десните габарити, интериорно осветление, на таблото, касетофона и запалката. Излезе, че няма "маса" със снопа кабели, а е отделно оставена. Погледнете окабеляването на касетофона дали няма проблем с маса или да някой кабел да прави проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли проблема е решен в кутият с бушоните под капака има 2 бушона горе в ляво за CD то и за усветлението като ги размърдах всичко взе да прекъсва изларах ги бяха замърсени почистих всичко и проблема изчезна за сега да се надяваме че е било от там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...