Премини към съдържание

как се сверява датата и има ли борд компютър паджеро 3 DID


Препоръчано мнение

Имам Паджеро 3 3.2DID 2001г 165кс. Свалих му акумулатора за цяла нощ за да го заредя и на сутринта немога да разбера как се сверява датата. А и как да разбера има ли борд компютър, пуска ли се по някакъв начин или само дата показва дисплея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не те ли пита каква е колата - дизел/бензин, каква база - къса/дълга и след това да свериш дата и часа?

поне при мен така беше, но автомобила е 2006 с цветния дисплей.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не те ли пита каква е колата - дизел/бензин, каква база - къса/дълга и след това да свериш дата и часа?

поне при мен така беше, но автомобила е 2006 с цветния дисплей.

Не е. Аз съм с по-старата явно. Черно бял е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте.И аз съм 3,2 2001т та не разбрах има ли все пак бордови компютър?И другият ми въпрос е защо постоянно мени часа та ме кара да го сверявам? Предварително БЛГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има контрол юнит за двигателя, може би това е борд компютър. А относно часа след като смениш оригиналния касетофон с друг проблема ще изчезне ;) или поне при мен така се получи :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Извинявам се за въпроса,но какво е това нещо ,излиза ли на дисплея и как точно става?БЛГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има контрол юнит за двигателя, може би това е борд компютър. А относно часа след като смениш оригиналния касетофон с друг проблема ще изчезне ;) или поне при мен така се получи :icon_thumbup:

Здравейте ,на дисплея има надпис "СТ" мисля че беше,това е някакво световно време и колата сама си сверява чеса.Натиска се бутона 4 на касетофона и след това кръглия бутон за вкл.,надписа "СТ" изчезва и чеса не се самосверява,демек стои си такъв какъвто си го свериш .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Извинявам се за въпроса,но какво е това нещо ,излиза ли на дисплея и как точно става?БЛГ.

 

На моето нищо не показва. Но на по-новите изкарва разход, оставащи километри и др.под.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Утре ще пробвам и ако нещо не разбера ще пиша.Той и самият дисплей малко прекъсва.Аз го разглобявах и презапоих някои контакти и сега повечето надписи излизат цели,но явно има още за дооправяне.Явно това,което четах по форума преди да го купя ще излезе вярно,а именно за слаба ел.инсталация,защото след като го купих се налажи да сменя цялото табло/не работеше вярно термометъра и показателя за горивото/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...