Премини към съдържание

Mitsubishi Colt 1.6 glx


Препоръчано мнение

Здравейте, искам да попитам някой газифицирал ли е Mitsubishi Colt 1.6 glx, и какъв е разходът на газ? Благодаря!

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата позволява слагай ГИ ,Моята я монтираха 2011 г, в Казанлък и е без проблеми,Момчето се казва Димитър а това е телефона 0898694440,Успех,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата позволява слагай ГИ ,Моята я монтираха 2011 г, в Казанлък и е без проблеми,Момчето се казва Димитър а това е телефона 0898694440,Успех,

А разхода какъв е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4г92 ако ще се газифицира, препоръчително е да е с газов инжекцион. За 1.3 мотора няма проблем да е и с обикновено АГУ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е с обикновена. 8-9 газ/извънградско. До сега не е създавала проблеми(големи) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4г92 ако ще се газифицира, препоръчително е да е с газов инжекцион. За 1.3 мотора няма проблем да е и с обикновено АГУ.

Да така мисля да е с газов инжекцион, виждам, че вие карате същият модел 1.6, така че споделете какъв е разхода с газовия инжекцион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ако сте ме разбрали погрешно, просто изказах мнение...но не съм привърженик на газта като гориво. Собственик съм на два колта, единия с 4G92 (1600cc) другия с 4G13 (1300cc) двигатели, като и двата се карат на А95. Мнението ми, дадено по горе се крепи главно на това, че по-големият мотор е оборудван с дебитомер (MAF sensor), a по-малкия с MAP. Дебитомера е скъпа част, която при обикновено АГУ има риск да замине при евентуален гърмеж в колектора. Все пак всеки сам си преценява. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят стар Колт (1600) отиде в едно момче и той му сложи ГИ. Като разход ми сподели с литър отгоре спрямо бензина, но не винаги, много е трудно да се определи точно заради чудесните бензиностанции в България и кой с колко лъже е трудно да хванеш. :) Иначе мотора няма ядове с това гориво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За разхода ще кажа ,че разликата газ бензин нее голяма, а във вървенето разлика няма.Най голяма е разликата при зареждане ,но задължително ГИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Мицубиши Колт 1.6 113 к.с.94г.(автоматик)с ГИ Ланди Ренцо,за гр.Ямбол под 15л/100км.(с много мачкане),не мога да я сваля.При жената пада ест. но с литър-два.... :icon_blush: Извънградско не повече от 9-9,5л.

Редактирано от Daniel Dimitrov Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...