Премини към съдържание

Филтър купе


Препоръчано мнение

Като свалих жабката и аз не видях,а може ли да се сложи допълнително.Питам защото иначе се продава точно за този модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че зад жабката няма филтър! Има една пластмаса, която се вдига на горе и "отключва" двата елемента!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм ,как така е от една част :? . Аз тоз филтър го купих и много му се чудех защо е от две части, но след като извадих стария видях защо. Просто не може да напъхаш целия наведнъж :).

П.с Някъде имаше снимки из форума :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм ,как така е от една част :? . Аз тоз филтър го купих и много му се чудех защо е от две части, но след като извадих стария видях защо. Просто не може да напъхаш целия наведнъж :).

П.с Някъде имаше снимки из форума :)

 

 

1. Ако колата е без климатик, го дават филтъра да е една цяла част. Инструкция за монтаж: Цък

 

2. Ако колата е с климатик, го дават филтъра да са 2 части. Инструкция за монтаж: Цък

 

Моята има, но не отвъртам с отвертка нищо, след като махна джабката (снимка 6, усуквам я и тя излиза от пантите), директно минавам на снимка 14.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Ако колата е без климатик, го дават филтъра да е една цяла част. Инструкция за монтаж: Цък

 

2. Ако колата е с климатик, го дават филтъра да са 2 части. Инструкция за монтаж: Цък

 

Моята има, но не отвъртам с отвертка нищо, след като махна джабката (снимка 6, усуквам я и тя излиза от пантите), директно минавам на снимка 14.

Поздрави

Мойта е със климатик,явно е по втория начин но не знаех къде точно е сложен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...