Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

LED интериорно осветление Mitsubishi Grandis


Препоръчано мнение

Привет от скоро съм собственик на Mitsubishi Grandis. :mitsu-smiley: Смених почти всички крушки с лед,останаха само фаровете но скоро и това ще стане но да се върна на темата за лед осветлението, мога да помогна ако някой от собствениците на Грандис е решил на подобна стъпка да ми прати лс. това не с комерсялна цел не съм търговец и нямам никаква финансова изгода,просто мога да помогна, да си вземете готов комплект който включва интерионото осветление жабка сенници, при желание габарити и задна светлина. Мога да кажа че определено си заслужава крушките са много и си дърпат доста ток при отворени врати.При желание мога да ви кажа и от къде ги взех попанданх на много качествени и светят много добре със самсунг диоди. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет от скоро съм собственик на Mitsubishi Grandis. :mitsu-smiley: Смених почти всички крушки с лед,останаха само фаровете но скоро и това ще стане но да се върна на темата за лед осветлението, мога да помогна ако някой от собствениците на Грандис е решил на подобна стъпка да ми прати лс. това не с комерсялна цел не съм търговец и нямам никаква финансова изгода,просто мога да помогна, да си вземете готов комплект който включва интерионото осветление жабка сенници, при желание габарити и задна светлина. Мога да кажа че определено си заслужава крушките са много и си дърпат доста ток при отворени врати.При желание мога да ви кажа и от къде ги взех попанданх на много качествени и светят много добре със самсунг диоди. :good:

 

Аз определено имам интерес, най-вече за фаровете и дневни светлини ... :rolleyes: Предлагам да напишеш направо в темата, защото ще е полезно за всички собственици на Грандис.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет добре ще го кажа, взех ги от един известен сайт започва с О и завършва на Х и една буква по средата липсва (ще дам жокер ако някой не се сеща липсващата е L) :icon_thumbup: като отворите сайта пишете в търсачката Mitsubishi Grandis и ще ви излезе лед интериор комплект за Грандис името е Ultra_Led, снимките са от моя Грандис има салон заден номер габарити,задна светлина , човека нямаше за този модел и ме помоли да го направи с моя помощ и се оказа точен, според мен са много качествени,говорих с човека и за форума има 20% отстъпка от цените в сайта му просто кажете че сте от форума. Утре ще пусна точното описание какви и колко бр крушки ще са ви нужни. Това е от мен. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и крушките по модел и необходимия брой: за осветление салон и задна врата (5та) 8-бр. 31мм фестун (6-бр. за салона и 2-бр за 5тата врата),за вратите от долу 4бр. Т10 ,заден номер 2бр.Т10,осветление сенници е тип бушнна но се води Т5 от тях 2бр.,за жабката 1бр. Т5, за задна 1бр Т20 , за мъглата пак е Т20,габаритите от пред са 2бр.Т10. :good: :mitsu-smiley: Смяната е лесна повечето се отварят с плоска отверка (от по малките) от горния край ,за сенниците само леда е малко по широк и като се поставя се разширяват малко гнездата но според мен стават и за сега няма проблеми, на петата врата трябва да свалите цялото тяло че е по лесно, иначе няма слагане,отвиват се двата винта и то излиза,най трудни са габаритите от пред, поне за мен,много малко място има и много трудно за поставяне но с повече търпение става, но на това студено време не препоръчително да се прави тази манипулация има риск да счупите някое краче на капачетата освен ако нямате топъл гараж, това е от мен. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант за късите светлини е лупи+ксенон . На фаровете за мъгла се слагат ЖЪЛТИ крушки ,иначе нищо няма да видиш в мъглата ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант за късите светлини е лупи+ксенон . На фаровете за мъгла се слагат ЖЪЛТИ крушки ,иначе нищо няма да видиш в мъглата ;)

 

 

Аз мисля с LED да пробвам на къси и дълги (H1 и H9) но то тези дето са с по двата диода и са около 100лв, изглеждат ми доста сполучливи,няма бласти, смущения и монтажа е по лесен. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За дневни стават , за през нощта светят добре но на късо разтояние 10-на метра.Светлината се разсейва, трябва да караш на дълги а това е неразумно . Поздрави !!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За дневни стават , за през нощта светят добре но на късо разтояние 10-на метра.Светлината се разсейва, трябва да караш на дълги а това е неразумно . Поздрави !!! :icon_thumbup:

 

 

Благодаря за инфото, ще се върна към Xenоni в такъв случай. :icon_hmm: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Благодаря за инфото, ще се върна към Xenоni в такъв случай. :icon_hmm: :icon_blush:

 

Здравей, благодаря за рекламата. Надявам се че всичко е наред.

 

Вече разполагаме с ново поколение диоди самсунг 2835 (цвят чисто бяло - като сняг) прилагам снимка.

 

Тъй като разширяваме портфолиото - предлагам безплатни комплекти на първите които ми пишат и дадът инфо за крушките в колите им.

Интересувам се от моделите:

 

Lancer (последна и предпоследна генерация)

 

Galant - последната генерация

 

Outlander - всички генерации

 

ASX

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=34602

 

 

http://s30.postimg.org/qesatla9d/image_21d37044e25d4a981b2b51d7b4c53bed392aa13cfb.jpg

 

 

След това ще предложа отстъпка на всички потребители на този форум в размер на 20%

Ето тук е темата ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравей, благодаря за рекламата. Надявам се че всичко е наред.

 

Вече разполагаме с ново поколение диоди самсунг 2835 (цвят чисто бяло - като сняг) прилагам снимка.

 

Тъй като разширяваме портфолиото - предлагам безплатни комплекти на първите които ми пишат и дадът инфо за крушките в колите им.

Интересувам се от моделите:

 

Lancer (последна и предпоследна генерация)

 

Galant - последната генерация

 

Outlander - всички генерации

 

ASX

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=34602

 

 

http://s30.postimg.org/qesatla9d/image_21d37044e25d4a981b2b51d7b4c53bed392aa13cfb.jpg

 

 

След това ще предложа отстъпка на всички потребители на този форум в размер на 20%

Ето тук е темата ми.

 

Как мога да си поръчам LED за Грандис от Вас?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Евала!Днес ги сложих диодите светят нечовешко :)))))))))Mitsubishi Grandis 2.4 Евалата пак ;)

Редактирано от Angel Bonev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет и от мен!

С Грандис съм от 3 дни:) !!!

Просто страшен-2008 DID

И аз поръчах LED-овете-стана невероятно

Странно нямам осветление на сенниците и жабката?!?-такова е оборудването явно

Габарита свети брутално,НО КАК СЕ СЛАГА...единия падна вътре във фара :icon_crying: -свалях фара(сваля се и предна броня...)

Не можах да се справя със светлините на задния номер-как се свалят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен!

С Грандис съм от 3 дни:) !!!

Просто страшен-2008 DID

И аз поръчах LED-овете-стана невероятно

Странно нямам осветление на сенниците и жабката?!?-такова е оборудването явно

Габарита свети брутално,НО КАК СЕ СЛАГА...единия падна вътре във фара :icon_crying: -свалях фара(сваля се и предна броня...)

Не можах да се справя със светлините на задния номер-как се свалят?

.....габаритните крушки на Грандис се слагат като се махне подкалника и от там е най лесно.....иначе рискувате това, което всъщност е станало..... :) а за жабката осветление си има, просто не сте го видяли....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Привет добре ще го кажа, взех ги от един известен сайт започва с О и завършва на Х и една буква по средата липсва (ще дам жокер ако някой не се сеща липсващата е L) :icon_thumbup: като отворите сайта пишете в търсачката Mitsubishi Grandis и ще ви излезе лед интериор комплект за Грандис името е Ultra_Led, снимките са от моя Грандис има салон заден номер габарити,задна светлина , човека нямаше за този модел и ме помоли да го направи с моя помощ и се оказа точен, според мен са много качествени,говорих с човека и за форума има 20% отстъпка от цените в сайта му просто кажете че сте от форума. Утре ще пусна точното описание какви и колко бр крушки ще са ви нужни. Това е от мен. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

zdravei, na tozi izvesten sait ne izliza nishto za mizubishi grandis,dai nykakav telefon za vrazka,blagoidary ti

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря, ти!

Редактирано от Емил Димитров
Пишете на кирилица! При следващ подобен пост ще последва наказание!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...