Премини към съдържание

Хруп хруп на 1800 оборота


rafaelo

Препоръчано мнение

Здравейте Колеги,

 

По принцип имам проблем със синхронизатора на втора (само при първо потегляне на студен двигател при първо включване на втора трябваше да напомпя съединителя два пъти, иначе се чува едно хръц като влиза, но това е само при първото включване на втора, после го няма).... както и да е... от съвсем скоро забелязвам на скорости втора и трета при точно 1800 оборота се чува едно хруп хруп хруп и колата подскача и се клати сякаш придърпва или буксува, и вече като мина на 1900 и на горе няма и спомен от това (сменил съм вече съединител). Отново това се случва на студен двигател и като загрее се усеща мнооого леко. Между другото съм за смяна на масло на скоростната... може ли да има нещо общо?

 

Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свещи колега,сложих старите за проба как ще върви с тях и ако рязко подам газ под 1500-1800 оборота притриса 2-3 пъти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хах... ти знаеш ли че верно смених свещите съвсем на скоро и май от тогава почна да тресе така. Ще пробвам да сложа старите и да видя как се представя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те старите ти бяха доста зле, тези дето ги сложихме (NGK ама Френско) не се чуват хубави работи за тях, сложи верно за пробата и виж как е, ако е така :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хах... ти знаеш ли че верно смених свещите съвсем на скоро и май от тогава почна да тресе така. Ще пробвам да сложа старите и да видя как се представя.

 

А кабелите гледахте ли? Казал съм ви 100 пъти да не купувате френски неща, освен вино и парфюми. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите му не са нови и бяха бая омаслени .. видяхме че са Френски чак като ги платихме, иначе нямаше да ги вземем ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите му не са нови и бяха бая омаслени .. видяхме че са Френски чак като ги платихме, иначе нямаше да ги вземем ..

.....смени си магазина.....от Тех ко,отчасти от Ауто + и други какво да очакваш....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

 

По принцип имам проблем със синхронизатора на втора (само при първо потегляне на студен двигател при първо включване на втора трябваше да напомпя съединителя два пъти, иначе се чува едно хръц като влиза, но това е само при първото включване на втора, после го няма).... както и да е... от съвсем скоро забелязвам на скорости втора и трета при точно 1800 оборота се чува едно хруп хруп хруп и колата подскача и се клати сякаш придърпва или буксува, и вече като мина на 1900 и на горе няма и спомен от това (сменил съм вече съединител). Отново това се случва на студен двигател и като загрее се усеща мнооого леко. Между другото съм за смяна на масло на скоростната... може ли да има нещо общо?

 

Мерси

...а ти па вземи обяснявай малко по добре проблема :P ......с това "хруп хруп" човек си мисли че е нещо по окачването.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

.....смени си магазина.....от Тех ко,отчасти от Ауто + и други какво да очакваш....

 

Нека добавим Евро 07 и арабите на Симеон...:first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека добавим Евро 07 и арабите на Симеон...:first:

.......за разлика от другите,при тях няма френски неща...... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...