Премини към съдържание

СЪОБЩЕНИЕ ЗА ФОРУМА!


Препоръчано мнение

  • Admin

:sorry:

 

Тъй като има нов последен епдейт на форума ще се наложи за 6-7 дена да използваме синия цвят, като основен.

Предпочетох да не спирам форума за една седмица, за сметка на визията от сиви и червени цветове.

След като изработим нещата основно, ще поставим всичко както трябва.

 

Извиняваме се за цветовите различия, но постовете са по-важни от цветовете на този етап. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:sorry:

 

Тъй като има нов последен епдейт на форума ще се наложи за 6-7 дена да използваме синия цвят, като основен.

Предпочетох да не спирам форума за една седмица, за сметка на визията от сиви и червени цветове.

След като изработим нещата основно, ще поставим всичко както трябва.

 

Извиняваме се за цветовите различия, но постовете са по-важни от цветовете на този етап. :rulez:

и някои от изразите във форума са на английски, но важното е че всичко върви както трябва - сигурен съм, че след една седмица няма да има равен на сайта ни :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и някои от изразите във форума са на английски, но важното е че всичко върви както трябва - сигурен съм, че след една седмица няма да има равен на сайта ни :first:

всичко ще ОК вярвам го :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Оправих го. Просто трябваше да превеждам над 1000 думи ръчно и съм го пропуснал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го. Просто трябваше да превеждам над 1000 думи ръчно и съм го пропуснал.

ББ, добре че си ти. Златен човек. Сега прочетох в другата тема колко труд изисква всичко. Как не ти омръзва не знам :icon_clap:

 

 

П.С. исках да сложа онази иконка с човечето дето се кланя, но я няма. Много е подходяща за теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има я, как да я няма? Като натиснеш отгоре на иконките има знака Всички

Не съм свършил цялата работа аз, а единият от админите по техническата част. :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има я, как да я няма? Като натиснеш отгоре на иконките има знака Всички

Не съм свършил цялата работа аз, а единият от админите по техническата част. :worthy:

Шефе, недей да скромничиш, ние си те знаем, че всичко минава през теб, за което сме ти безкрайно признателни! :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup:

Новият форум е много забавен :) :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами махнали са бутона от Инвижън. Доколкото схващам мисълта им, развили са идея Приятели и са наблегнали на профила, нещо като пълна визитна картичка. От там влизаш в личните съобщения.

Вероятно има логика и определено е удобно за големи форуми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На никът над аватара при заставане на мишката върху него се появява една стрелка. Като я цъкнеш излиза падащо меню и там има опция за лични съобщения ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вярно е благ, но е голям клюкар :icon_blush:

Показва кой е разглеждал профила ти и какво ли още не...

По личниия Email праща кой те е добавил в списъка с приятели :friends:

Освен това ми създаде доста работа. Остана ми още малко превод в помощните файлове.

Моля, който намери някъкви нердености или непреведени думи, да ми напише лично съобщение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На никът над аватара при заставане на мишката върху него се появява една стрелка. Като я цъкнеш излиза падащо меню и там има опция за лични съобщения ;)

еееееееееейййй наистина това е супер - много ти благодаря, че ни открехна на благинката :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
А какъв е този списък с приятели? :icon_hmm:

 

Добавяш си избрани от теб приятели от форум и си ги нанасяш в своя контролен панел. Така бързо и лесно ще имаш връзка с тях, можеш да им пращаш обще мейл и какви ли не други екстри. Разгледай го подробно. :)

--------------------------------------------------------------------------------------

От днес във форума са интегрирани и нещо, което набира все повече скорост в уеб модата. А именно RSS. Това е начин за следене на новини и събития от даден сайт. Сигурно някои от вас ползват тази услуга по-други сайтове... Просто трябва да имате RSS четец. Опера има вграден, FireFox и той май и IE 7 е възможно да има, но не знам... След това да шракнете на бутончето (RSS-НОВИНИ). И ще сте готови да следите новините в сайта възможно най-бързо. Когато се публикува новина тя веднага ще бъде препратена къв вашия четец, така веднага ще бъдете информирани

Надявам се да има хора, които ползват RSS или поне да почнат да ползват, много е удобно.

 

Тези които използват Firefox препоръчвам да изтеглят последната версия и след това да ползват плъгина.

Ето последната версия на Mozilla

 

http://www.mozilla.com/en-US/

 

Тук се сваля плъгина.

 

http://sage.mozdev.org/install/

 

Горе в заглавието на адреса на форума е този знак ------>http://petfishsupply.com/images/rss.gif

Най долу в ляво е този знак--------->http://www.telefonmobil.ro/templates/telefonmobil.ro/img/rss.gif

 

Приятно забавление. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...