Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мицубиши лансер 94г.


min4o

Препоръчано мнение

колеги днес гледах един лансер комби 94г. и много ми хареса кажете нещо повече за този модел?като отворих капачката на маслото на малки обороти хвърли няколко капки масло,вдигнахме шиша на маслото от там много леко духаше. нормално ли е това и ако някой знае цена на предно стъкло би ли сподилил? :help:

p.s.това е номера на раматаJMBLNCB4WRU504042

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес гледах един лансер комби 94г. и много ми хареса кажете нещо повече за този модел?като отворих капачката на маслото на малки обороти хвърли няколко капки масло,вдигнахме шиша на маслото от там много леко духаше. нормално ли е това и ако някой знае цена на предно стъкло би ли сподилил? :help:

p.s.това е номера на раматаJMBLNCB4WRU504042

С какъв мотор е Лансера - бензин или дизел?

Предното стъкло от Кобра е около 140 лева с монтажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С какъв мотор е Лансера - бензин или дизел?

Предното стъкло от Кобра е около 140 лева с монтажа.

мотора е 1.6, 16v 113кс.ако не бъркам 4g92

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам същото и моето когато е отворена капачката(когато мотора работи) хвърля капчици масло, за щеката не съм проверявал но мога да ти кажа че ако ти харесва комбито направо го вземай ако и цената е добра. Мотора е 4g92 1.6 16V мога да ти кажа че е просто перфектно пусках го последните 2 седмици на писта и смаза BMW 5 серия 6 цилиндъра 150-170 конно и после Mercedes 122 коня.:) Абе няма да сбъркаш с марката :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе той min4o отдавна се е забъркал с марката, така че няма да сбърка :rulez:

Лансърчето ще ти върши чудна работа, а колкото до мотора, моя Колт е с такъв и то автоматик,

трябва да ти кажа че на малко коли се давам :plane:

Все пак зависи от състоянието на колата де :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе той min4o отдавна се е забъркал с марката, така че няма да сбърка :rulez:

Лансърчето ще ти върши чудна работа, а колкото до мотора, моя Колт е с такъв и то автоматик,

трябва да ти кажа че на малко коли се давам :plane:

Все пак зависи от състоянието на колата де :icon_hmm:

ами галанта го карам шеста година и съм много доволен и като гледам ще си остане при мен пък и жена ми не иска да се разделя снего. а относно лансъра две мнения няма много добър автомобил та се надявам до края на седмицата да се сдобия с него. а за цената ще е около 3500-4000лв.

благодаря на всички които изразихте мнение по темата. :thx:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, честито! Със здраве да си го караш и да те слуша много!

Кажи как е комбито като ускорение и разход, че скоро очаквам увеличение в семеен план (и намаление на финансите съответно :o ) та се оглеждам за нещо по-голямо B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, честито! Със здраве да си го караш и да те слуша много!

Кажи как е комбито като ускорение и разход, че скоро очаквам увеличение в семеен план (и намаление на финансите съответно :o ) та се оглеждам за нещо по-голямо B)

благодаря колата като разход се представи много добре за 190 км изгори около 10л. бензин а като ускорение е по добра и от галанта ми а бе просто е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :icon_clap:

От тук нататък безаварийно каране

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :icon_clap:

От тук нататък безаварийно каране

благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...