Премини към съдържание

Огледало


mihail30

Препоръчано мнение

От къде мога да намеря стъкло за ляво странично огледало за Спейс Стар 2002г.?

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MITSUBISHI SPACE STAR 98-05 LEFT SIDE HEATED CONVEX MIRROR GLASS

 

1. Ебай от Англия е най-евтино. Аз от там се снабдих преди година.

2. От вносителя. По спомени цената за оледалото(само стъклото) около 70 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

MITSUBISHI SPACE STAR 98-05 LEFT SIDE HEATED CONVEX MIRROR GLASS

 

1. Ебай от Англия е най-евтино. Аз от там се снабдих преди година.

2. От вносителя. По спомени цената за оледалото(само стъклото) около 70 лв.

Колко ти излиза доставката?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Аз купувам редовно за колата на жена ми от Автобим,потърсете го в интернет.

 

И моето ляво странично падна докато си карах по паветата. Много крива ситуацията. Всичките ми сетива станаха като на Жан-Клод Ван Дам, където в Кървав спорт му хвърлиха прах в очите ;) В петък го поръчах с 1 ден доставка цък. Набутах се още 7-8 лв за лепило, но майче няма да се наложи. Защото не видях да го използват в клипчетата в youtube.com:

 

Клипче 2

 

И още някакви клипчета за други коли, но метода е подобен

Клипче 5

 

Утре предстои смяна.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От къде мога да намеря стъкло за ляво странично огледало за Спейс Стар 2002г.?

 

www.avto.bim.bg

От там си закупих миналата година. Мисля, че беше 15 лева.

Има си и лепенки на него, няма да се чудиш с какво да го лепиш. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

www.avto.bim.bg

От там си закупих миналата година. Мисля, че беше 15 лева.

Има си и лепенки на него, няма да се чудиш с какво да го лепиш. :drinks:

 

Така,... огледалото от горният сайт е пълен та**к. Дойде си с 3 лепки 2-йно лепещо, което ме усъмни че ще държи. Та това са 3 лентички като кашкавал. Използвах купеното лепило, което се оказа още по-голям буклук. Може да е предвидено да залепя огледалото за задно виждане в купето, но на страничното много бързо свърши. Въпреки че съхна цяла вечер, днес на сутрина бе подпухнало. Хайде на ново спирта и памука.

 

Най-голямото ми разочарование бе от самото огледало за 25 лв. Докато го подготвях за лепене звъннах в Ратола и по номер на рама ми казаха че струва 90 лв (стъкло+пластмасова подложка), нямали го на склад и се чакало мин 10 дена. В Евро 07 ми казаха само оригинално стъкло+подложка за 106 лв. Викам си минах метър с моите 32 лв, но това беше докато не сложих стъклото. Видимостта е поне 3 пъти по-лоша спрямо оригиналното ми дясно огледало от другата страна. Не само лоша, но и пречупването ъгълът на виждане е друг. Колите се виждат някак си нереални в далечената и не мога да се ориентирам къде точно са като се оглеждам за маневра. Това едно. Ъгълът на виждане е толкова лош, че ме заболяват очите, все едно че гледам през леща.

 

От утре почвам да търся стъкло+подложка от моргите. Ако приемем че това стъкло е залепено и няма да падне, некомфортността е огромна, на фона на постоянното използване на стъклото. Освен че пасна като размер, всичко друго е разочарование, спрямо предното което падна онзи ден.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://mitsubishito.com/index.php?route=product/product&product_id=783

 

Стъклото е комплект с нагревателя и пластмасовата подложка с щипките ! Перфектно влезе - така вече 6 месеца !

Редактирано от ziko67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://mitsubishito.com/index.php?route=product/product&product_id=783

 

Стъклото е комплект с нагревателя и пластмасовата подложка с щипките ! Перфектно влезе - така вече 6 месеца !

 

Да, благодаря за инфорто. И от другаде за тази марка стъкло и в този сайт отзивите са положителни.

Какво направих до момента? Проверих в ebay как вървят. Към 30 лв са с безплана доставка, говоря за стъкло+подложка. Но като говорихме с колега, той смята, че това стъкло е просто в графата "ново", а не е 2-ра ръка, реално свалено от Mitsubishi Space Star 2000г. Звъннах в една пловдивска морга и от там категорично отказаха да се продаде само стъклото+подложката, и за цялият комплект огледало поискаха към 60 лв. Хубаво, тези дни ще питам и в други морги по възможност с коли сини на цвят и ще се купува такова.

Една от първите опции след разочарованието от купеното стъкло, бе да го премахна и от горният сайт да си взема само стъкло. Но с колегата не сме убедени дали ще можем да премахнем лепилото + някакво супер здраво 2-йно лепещо от подложката. Малко да се освободя и ще намеря рещение.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Развитие по темата. От отзивчив колега тук във форума си закупих стъкло+подложка от дизелов Space Star. Отзад всички номенклатурни номера по Mitsubishi съвпаднаха. Разбираемо е, че с течение на времето стъклото се бе разлепило някъде от подложката, затова си го залепих наново. И резултата във видимостта е прекрасен :icon_thumbup:

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...