Премини към съдържание

Шум или виене в задната част на колата


Stoqn74

Препоръчано мнение

Имам някакъв шум или виене в задна дясна част на колата. Някакви предположения? Ходих в сервиз не е от лагер на колелото.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи по-конкретно каква е колата, ще помогне на останалите колеги да се ориентират по-добре с проблема ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза предположения имат ли ? Какъв точно е шумът, защото така неопределено, може да е всичко, включително и животно в багажника ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен има шум, подобно на виене, но вече знам че е от зимните гуми. Пролетта си мислех също да ходя на сервиз, но сложих летните и не забелязах че няма шум. Сега отново се появи като се зазимих и знам, че е от тях. Неприятен е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи по-конкретно каква е колата, ще помогне на останалите колеги да се ориентират по-добре с проблема ти.

мицубиши лансер 2004 1,6

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен има шум, подобно на виене, но вече знам че е от зимните гуми. Пролетта си мислех също да ходя на сервиз, но сложих летните и не забелязах че няма шум. Сега отново се появи като се зазимих и знам, че е от тях. Неприятен е.

При мен се чува след 60км.От0 до 60 няма нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза предположения имат ли ? Какъв точно е шумът, защото така неопределено, може да е всичко, включително и животно в багажника ?

В сервиза предполагат че е от гумите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен се чува след 60км.От0 до 60 няма нищо.

да там някъде, ако сте обърнали внимание на новите гуми на етикетите има отбелязано и нивото на шума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...