Премини към съдържание

АГУ паспорт


Препоръчано мнение

Здравейте,

от 1 месец съм горд собственик на Colt-че, на което вече всичко му е ок, но проблема ми е че не мога да намеря сервиз в София, който да издава паспорти на газови уретби. Аз купих колата с вече поставена утерба, но няма никакви документи за нея. Моля ако някой знае нещо по въпроса да помогне:))

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от 1 месец съм горд собственик на Colt-че, на което вече всичко му е ок, но проблема ми е че не мога да намеря сервиз в София, който да издава паспорти на газови уретби. Аз купих колата с вече поставена утерба, но няма никакви документи за нея. Моля ако някой знае нещо по въпроса да помогне:))

Благодаря предварително!

 

Регистрирвах 1 кола в кат с газова уредба, и ме питаха дали има паспорт :icon_blush: аз разбирасе нямах паспорт на газовата, и те ми издадоха :)

Такаче в КАТ мисля че издават :)

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хи хи хи! Аз имам паспорт но нямам регистрация и заверка на газовата. Моите газаджии ми казаха да отига някъде в красна поляна При такситата на 1280 да ми я заверат обаче аз неотидох. Сега обаче вече няма на къде и ще ходя може би тези дни да търся. Казаха ми още някъде в ЦБА по пътя за Панчарево. Ще проверя и ще пиша, ако все още не си си извадил паспорт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При всеки газаджия може да си извадиш паспорт или да минеш преглед. Хубаво е да знаеш поне на колко години е газовата ако нямаш паспорт, защото на всеки 4 години се прави освен смяна на изпарителя и пълен технически преглед (разглабят ти механизмите и може би смяна на маркучи). Иначе до 1-та четвърта година се извършва външен технически преглед, който и се записва като такъв в паспорта на газовата ти. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

при всички газаджии, при които ходих ми казаха че могат да направят всичко по газовата ми уретба, но не и да ми издадат паспорт за нея. Ще проуча вариантите които ми предлагате. Мерси много!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При всеки газаджия може да си извадиш паспорт или да минеш преглед. Хубаво е да знаеш поне на колко години е газовата ако нямаш паспорт, защото на всеки 4 години се прави освен смяна на изпарителя и пълен технически преглед (разглабят ти механизмите и може би смяна на маркучи). Иначе до 1-та четвърта година се извършва външен технически преглед, който и се записва като такъв в паспорта на газовата ти. :good:

 

 

Тя газовата ми е на 1 година точни. Даже имам чувство че чак сега се олегнаха нещата защото ми намали значително разхода на гориво в града спрямо този от преди 7-8 месеца. Мерси за инфото! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
......

....не мога да намеря сервиз в София, който да издава паспорти на газови уретби. Аз купих колата с вече поставена утерба, но няма никакви документи за нея. Моля ако някой знае нещо по въпроса да помогне:))

Благодаря предварително!

 

Ако вече не е късно, аз мога да споделя моя опит от преди Нова година. Тогава карах жигула и реших да си узаконя газовата уредба Срещу 50 лв. ми издадоха паспортс печат за минат преглед и стикер на бутилката със срок от една година. Сервиза се намира в "Сухата река", на ул. "Д-р Иван Селимски". Там ми направиха и диагностика и малка центровка. На жигула каквато и центровка да правиш си е все жигула, но тогава и през ума ми не е минало че ще се кача на :mitsu-smiley:.

Пускам и карта за по-добра ориентация. http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=1b1e07fd...e=&size=5x4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря на всички, но в крайна сметка отидох в СБА малко след околовръсното по пътя към Панчарево и там без въпроси срещу 20 лв издават паспорти! За всички, които се сблъскат с този проблем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

От как съм сложил газ ходя всяка година за заверка. Четвърта година вече

"майстора" отваря капака, оглежда и затваря капака. Пита мирише ли на газ в колата, пише в паспорта и лепи лепенка на бутилката.

Процедурата отнема 3-5 мин. и 20 лева. Май ще почна сам да си лепя лепенките.

Ще пусна повече на принтера - Специално за феновете.

 

На мен същия майстор пък ми каза още първия път. че на петата година се сваля бутилката и се тества под вода за нещо си.

Не е споменавал за пълен технически преглед, но ако трябва да го направи сигурно ще трябва да оставя колата подарък на тея мързели.

 

Иначе на СБА преди Панчарево, има един в дружба преди канала, в красна поляна има и други.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...