Премини към съдържание

ПОМООООЩ!


Препоръчано мнение

нищо от коли, но по редица причини избрах да си купя Митцубиши Колт. Днес ми хареса една от 95 г., на 58000 км. е и е от първи собственик. Това, което ме притеснява е, че всичко под предния капак е в тънък слой мазен прах нещо като грес може би и колата не е карана 2 години. Иначе няма никъде ръжда, и всичко е почти ново. Километража не е върнат, защото я е карал пенсионер. Има книжка на която пише, че за последен път е била на контр.преглед през 2005 г.

Колата ми е спешна, защото съм бременна в 9-тия месец и се страхувам, защото не знам какво да гледам дали е в ред.

Моля за помощ и мнение

:help: :help: :help: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че си във Франкфурт така ли?

Ако не е карана толкова време не може да очакваш че ще влезеш и ще я запалиш. Трябва да се види дали изобщо може да превърти двигателя, да се видят гумените съединения дали не течат, да се сменят всички течности - масло, антифриз, спирачна и т.н. Това трябва да стане в сервиз и започни с това да намериш в кой сервиз да го направиш и тогава да вземеш от там човек с теб, да ти помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че си във Франкфурт така ли?

Ако не е карана толкова време не може да очакваш че ще влезеш и ще я запалиш. Трябва да се види дали изобщо може да превърти двигателя, да се видят гумените съединения дали не течат, да се сменят всички течности - масло, антифриз, спирачна и т.н. Това трябва да стане в сервиз и започни с това да намериш в кой сервиз да го направиш и тогава да вземеш от там човек с теб, да ти помогне.

 

Много благодаря!

Да, във Франкфурт съм, колата пали без проблем, двигателя работи без шумове, от никъде не тече масло а относно сервиза - няма мераклии да обикалят 100 км. около Франкфурт - пробвах и това.

Специално ме интересува какъв е този мазен прах ако някой знае върху всичко под капака

:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, :)

Това е консервационно покритие от завода

/най-вероятно двигателя не е мит от купуването/

мисля, че беше на восъчна основа.

Ако аз съм на твое място - ще я взема.

Поздрави!! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично ме съмнява все пак на 60х км е.....

Ако наистина е стояла 2 г. е изключено да запали без подготовка, но може да са я направили вече.... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, :)

Това е консервационно покритие от завода

/най-вероятно двигателя не е мит от купуването/

мисля, че беше на восъчна основа.

Ако аз съм на твое място - ще я взема.

Поздрави!! :icon_bye:

 

В много подходящ момент ти чета мнението защото аз реших да я купя!!! Дано да имам кьсмет! :D :icon_thumbup: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...