Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Скърцане при превключване на скорости


Препоръчано мнение

И така.

ASX,1.6 бензин, ръчни скорости.

Преди ден жена ми кара и започва някакво странно скърцане при превключване от втора на трета и от трета на четвърта. Все едно се трие гума в гума. Държа да подчертая, че колата е едва на 7000 киломера, карана е от мен и жена ми, при спазване на всички предписания от производителя.

Прегледах всички теми раздела за модела и не открих споделено мнение за подобен дефект.

Моля, ако някой се е сблъсквал с подобна ситуация да сподели.

Благодаря, предварително.

p.s.Не искам да повярвам, че кола сглобена в Япония, ще почне да дава дефекти само след 7000 километра. Колата е записана, а сервиза, за преглед в понеделник. Като имам повече и ново инфо, ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е отстранен.

В серивиза на Банканстар, колата беше закарана рано сутринта. Приета, с описани проблеми. В 15:00 изкарана от сервиза, с премахнато скърцане и с пемахнат конденз от десния мигач, на калника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А споделиха ли на какво се дължи скърцането ? :icon_hmm: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Така, проблема уж беше отстранен, но след около 200 километра или три дни грубо, пак започна. Отново час в Балкан Стар. Разглобяване и смазване, засега не скърца. От къде е проблема не мога обясня сега защото, не съм в БГ, прибера ли се ще отскоча до сервиза, и ще разпитам какво точно са смазвали и разглобявали. Предполагам, че става въпрос за някоя от тягите с които е свързан скоростния лост.

Извинете, за закъснението.

Имам ли нова информация, ще пиша веднага.

яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...