Премини към съдържание

Смяна на странично огледало


ishtako

Препоръчано мнение

Галанта ми е дизел 97ма. Смених лявото странично огледало, само че е друг цвят. Огледалото разглобява ли се, може ли от старото огледало да се използва пластмасата на гърба и ако става, как точно се разглобява ?

Редактирано от ishtako
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта ми е дизел 97ма. Смених лявото странично огледало, само че е друг цвят. Огледалото разглобява ли се, може ли от старото огледало да се използва пластмасата на гърба и ако става, как точно се разглобява ?

 

Според мен, огледалото не се разглабя - мисля че е лепено. Аз на твое място бих използвал ето това: Цък Измиваш хубаво да няма мазно и после пръскаш на колкото ти е кеф ръце, а ако имаш желание после можеш и лак да му сложиш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Разглабя се, не е нужно да боядисваш.

 

Как по-точно се разглобява. Как е захванат капака (пластмасата с цветът) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да разглобиш огледалото, трябва първо да го свалиш. След това сваляш/вадиш стъклото с издърпване. Болтовете се виждат вътре. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да разглобиш огледалото, трябва първо да го свалиш. След това сваляш/вадиш стъклото с издърпване. Болтовете се виждат вътре. Успех!

 

Да свалено ми е. Научих от колега, че от стъклото се почва и днес ще го отворя. Добре че спрях вчера да го напъвам с отвертките преди да изпука от всякъде. Благодаря ! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...