Премини към съдържание

Панелен спортен филтър на колата?


EV06

Препоръчано мнение

Имах приятел но с колт с този мотор.Сложи си спортен филтър на K&N ............ резултатът бе наистина страхотен звук над 3000обр. но от към динамика не очаквай нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Динамика само със смяна на филтър няма как да стане, но това което се променя малко са звука, разхода, и педалът на газта става по-чувствителен, леко натискане и реагира по-бързо. Аз лично съм с такъв на Колт 1.1 и съм доволен. Имайки в предвид, че ще има живот поне 5 години, си струва инвестицията ако сте мераклии. Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз си сложих на MAN струваше 61лв но явно е някакъв спортен тип защото се появи по добър звук от към двигателя по бърза реакция при натискане на газта и по добро ускорение на високи обороти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Блабодаря за отзивите, не търся мощност. :) Пристигна ми филтъра та въпроса ми е сега като е нов мога ли да го сложа така без кит-а или трябва да го омазня преди да го сложа защотото ми се вижда доста мазен..?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...