Премини към съдържание

Нов съединител


Препоръчано мнение

Сори за спама, не мога да съм конкретно полезен, но скоро чух една от любимите фрази на автомонтьорите - фалшивите части траят до завоя...

 

Наскоро при мен смениха тампони на двигателя и след повторното инспектиране на уж новите тампони, че май нещо се разхлаби и здраво тракаше, още се чудя дали всъщност съм с нови тампони или в крайна сметка са върнали старите оригинални... Много неприятно :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, не мога да съм конкретно полезен, но скоро чух една от любимите фрази на автомонтьорите - фалшивите части траят до завоя...

 

Наскоро при мен смениха тампони на двигателя и след повторното инспектиране на уж новите тампони, че май нещо се разхлаби и здраво тракаше, още се чудя дали всъщност съм с нови тампони или в крайна сметка са върнали старите оригинални... Много неприятно :icon_hmm:

 

Добра практика е да искаш сменените части и не се тормозиш повече над този въпрос ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам, затова ги взех, бяха при мен 1-2 дни, за да ги разгледаме с един познат, после ги върнах в сервиза, за да ги предадат за вторични суровини. След няколко дни всичко в коша се разтропа - може нещо да не е било добре натегнато или нещо друго да се е проявило, и закарах колата обратно да я видят. Уж наместили и натегнали всичко, обаче мен ме почнаха съмненията. Точно както преди няколко години с дюзите в един сервиз в Надежда. Ей, не се научих, голям съм баламурник...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...