Премини към съдържание

Благодаря Миро!


Препоръчано мнение

Искам да изкажа най-искрените си благодарности към Миро и екипа на Ратола, за възстановяването на една НЕподдържана кола.

Благодаря за всичко! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към благодарностите за Мирослав! От няколко месеца търсех пепелник за каризмата, той го намери на добра цена. Жив и здрав и все така да помага!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към благодарностите за Мирослав! От няколко месеца търсех пепелник за каризмата, той го намери на добра цена. Жив и здрав и все така да помага!

 

 

За кой точно пепелник става въпрос. Питам, че при мен го няма този който е отзад и си мислех че е абсурдно да се намери. Но нямам нищо напротив да си го намеря, ама пък така без него забраната за пушене звучи по убедително. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За кой точно пепелник става въпрос. Питам, че при мен го няма този който е отзад и си мислех че е абсурдно да се намери. Но нямам нищо напротив да си го намеря, ама пък така без него забраната за пушене звучи по убедително. :D

За предния.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Миро, аз също искам да изкажа своите благодарности относно специалното отношение което бе проявено към мен и колата ми!

КОЛИЦАТА ВЪРВИ СТРАХОТНО !!!

Още с паленето на двигателя си пролича, че "мърка" като доволно котенце ;)

А с излизането от "Ратола" веднага отидох на магистралата и я настъпах до 190км/ч :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...