Премини към съдържание

Моята бегачка :)


Препоръчано мнение

Здравйте колеги.Нов съм във форума,защото наскоро се сдобих със така наречената много рядка кола от която има произвeдени около 40000 бройки само,и е била кола на годината в Япония.Става дума за Mitsubishi FTO GR,V6 171hp,Скоростната Tiptronik.Много си ме кефи и да се надяваме да имам само базаварийни. http://fbikz75.snimka.bg/automobiles/moyata-begachka-mitsubishi-fto-gr-v6-170hp.820083

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес закарах колата за смяна на водна помпа,термостат,всички маркучи през които минава вода,и смяна на радиаторчето за парното защото е затлачено с мръсотии,но все пак имам една снимка,която беш към обявата за продажбата на колата. http://fbikz75.snimka.bg/automobiles/moyata-begachka-mitsubishi-fto-gr-v6-170hp.820083.33270821

Редактирано от fbikz75
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес закарах колата за смяна на водна помпа,термостат,всички маркучи през които минава вода,и смяна на радиаторчето за парното защото е затлачено с мръсотии,но все пак имам една снимка,която беш към обявата за продажбата на колата. http://fbikz75.snimk...820083.33270821

 

Много симпатична колица, честито. Каква е разликата със стандартното ФТО и серията от 40 000 ли е или по-малка? Че екслузивност с 40 к някак необичайна ми се струва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги искам да попитам -Според вас какъв антифриз е подходящ за моя тип автомобил,разбрах че тоя I.G.A.T. е най-подходящ,но аз не живея в бг и тук не се намира по никакъв начин.Препоръчаха ми IADA-C.C.червен или жълт,но аз мисля че това е пълна боза с цвят.

Много ще съм благодарен на всякакви мнения и информация :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте отново колеги.Искам да попитам за нещо свързано със антифриза.Значи сложих един на I.A.D.A Glicogel Organic син на цвят,концентрат и разредих със вода 1 към 1.Карал съм не повече от 300 км само градско и вчера рещих да проверя нещо по колата.Изкарах в една стъклена чaша малко количество антифриз и гледам че станал безцветен.Беше син и сега е безцветен.Пробвах във фризера дали ще замръзне,но до -12 няма проблеми никакви.Някой може ли да ми обясни защо си е загубил цвета.Така да разбирам че си е загубил свойствата ли,и аз не знам вече?.За пръв път чувам антифриз да си смени цвета от син на безцветен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С риск да те подведа, но онзи ден видях как червен антифриз на Приста се беше утаил в дъното на тубата и бепе бял в горната и част. Това показва колко е "хубав" антифриза. Твоя кога го провери, след като си карал или след престой?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С риск да те подведа, но онзи ден видях как червен антифриз на Приста се беше утаил в дъното на тубата и бепе бял в горната и част. Това показва колко е "хубав" антифриза. Твоя кога го провери, след като си карал или след престой?

Имам и разреден със дестилирана вода от същият син който ми остана.Във тубата си е както трябва,бистър и син.Проверих го след като колата е спряла,ня помня дали беше след престой.На другата ми кола съм със един мътно-зеленикав антифриз,и дали е след престой или не....цвета си е винаги един и същ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги опитах се да пусна обява че търся една част,на мястото където трябва да напиша,но не се получава,защото трябвало да имам 20 мнения :(.Значи търся преден десен носач като този от снимката за Mitsubishi FTO GR 1996.Не живеч в БГ за да ми е лесно да поразпитам,затова се осмелих тук да пиша.

post-18043-027007500 1415539855_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...