Премини към съдържание

Обслужване: по-добрия избор


Препоръчано мнение

Привет колеги! Предстои ми смяна на ангренажен ремък - ГЕЙТС или МИТСУБИШИ, обтяжна ролка - НТН или АШИКА, водна помпа - ГНБ /някаква Корейска или ???, кабели - ??? и бубини/???/ за свещи. Кое да избера?

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменявам вече 2 пъти ремък Bosch и съм доволен ... след 10-на хиляди ще го сменявам 3-ти път и пак с Bosch. Кабели най-добре оригинални - цената на алтернативите по магазините е над 100 лв., а оригиналните бяха по спомен около 150. Моята е 1.3 с 4 кабела с лули.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За японски автомобил бих ти препоръчал японските ангренажни ремъци на SUN, ролка NSK. 16год. + използвам продуктите й всичко е забележително добре.

Кабели също могат да се намерят добри японски. Частите не са чак толкова скъпи и достъпни пък и са добро качество.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ремък Конти и ролка НТН, трета година без проблем. Към 30лв ремъка и 40лв ролката, или нещо такова. Мисля, че мотора е същия - 1.3 4Г13.

Кабели - наскоро ги смених с Тесла, 28лв клиентска цена, доволен съм. Свещи - NGK BP5... 6лв броя. За водна помпа не мога да кажа нищо. Имаш и два външни ремъка - на хидравлика и водна помпа, на водната помпа е желателно да го смениш, въпреки че аз не съм; моят е MitsubOshi.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...