Премини към съдържание

Тампони за преден мост 2.0 TD 07-03 година


endo

Препоръчано мнение

Здравейте Колеги, издирвам както пише и в заглавието тампони за предният мост ... оказа се че са голям проблем след като смених цялото окачване на предницата и не съм забелязал тези тампони сега цялото окачване отново е заминало хлопа и тропа като каруца ... а не мога да издържам да я слушам в това и състояние много хора ми казват да я продам и да взема нещо друго, но тази кола ми лежи на сърцето и не мога и не искам да се разделям с нея.

Моля ако някой може да ми даде сайт в който ги има тези тампони за да ги поръчам или поне да видя колко пари ще ми трябват още.

Благодаря Ви колеги и се извинявам ако темата не е на правилното място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай тук: тази схема

Като кликнеш върху номерата на картинката ще ти излезе табличка, в която се вижда парт номера на мицубиши (пример MB892247 )... потърси номера на мицубиши в Гоогле и ще видиш ориентировъчна цена :)

За точна цена и време на доставка в БГ - даваш номерата на някой от форума или фирма и ти отговарят ;)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Ратола ги има,контактувай с Miroslav за повече инфо и цени,но от личен опит ще ти кажа-няма да ти харесат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги, издирвам както пише и в заглавието тампони за предният мост ... оказа се че са голям проблем след като смених цялото окачване на предницата и не съм забелязал тези тампони сега цялото окачване отново е заминало хлопа и тропа като каруца ... а не мога да издържам да я слушам в това и състояние много хора ми казват да я продам и да взема нещо друго, но тази кола ми лежи на сърцето и не мога и не искам да се разделям с нея.

Моля ако някой може да ми даде сайт в който ги има тези тампони за да ги поръчам или поне да видя колко пари ще ми трябват още.

Благодаря Ви колеги и се извинявам ако темата не е на правилното място.

.........ние правим тампоните и на предния и на задния мост........за съжаление си е голяма хамалогия и ще се лишиш от кола за 2-3 дни,но за това пък ще караш после "нова".........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви са симптомите на приключили тампони? Усеща ли се нестабилна колата през неравности със скорост в завоите или някакво тропане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви са симптомите на приключили тампони? Усеща ли се нестабилна колата през неравности със скорост в завоите или някакво тропане?

 

Симптома е като погледнеш под колата и видиш,че са скъсани. Иначе чукат леко едно такова метално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...