Премини към съдържание

Какъв трябва да е акумулаторът за Галант 2.0 Дизел 97-ма


Препоръчано мнение

Като взех колата беше 95А с 800A стартов ток, беше заминал и купих нов 100 ампера пак с 800A стартов ток марка Enexy ("Made in EU"). Имаше 2 години гаранция, на година и половина ми изгоря една клетка и ми го смениха. Сега на нема и година пак изгоря една клетка и вече няма гаранция! Въпросът ми е какъв акумулатор мога да сложа в съотношения цена/ампери. Може да е и 75A, въпроса е да пали винаги и да не горат клетки. Също и за марка да ме ориентирате каква да е. Удачно ли е някакъв акумулатор на старо да купувам, поне да пали колата, че сега колата е пред един магазин.... :) Иначе алтернатора зарежда, клемите са стегнати, всичко е 6... Явно съм попаднал на гадна марка... беше 100 ампера за 229лв. с ддс! Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи 75 ам/ч Варта или Бош , добри са нямаш да имаш проблеми . :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е "Банер" 100 ач. 730А пусков ток. Дойде заедно с колата.

На него има лепенка 11/2004.

Вече четвърта година няма никакъв проблем. Необслужваем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Ексайд 74 ампера 720 стартов. Добре , че пали от раз иначе зимата ми се струва слабичък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...