Премини към съдържание

газова уредба


miro1

Препоръчано мнение

Здравеите Всички!Днес си сложих газова уредба на Лансера1.3.Някои би ли ми казал разхода на газ за този автомобил?Благодаря ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drinks:

Здравеите Всички!Днес си сложих газова уредба на Лансера1.3.Някои би ли ми казал разхода на газ за този автомобил?Благодаря ви предварително!

за ЛАНСЕРА ти незнам но аз карам един галант 2.4 имам и газова уредба най обикновенна разхода ми е извън града е 10-11 на сто а в градки условия около 15 на сто ГАЗ :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си направил с газовата. Моя колт е 1.5- 75к.с. и гори 6.5-7 на дълго гас а в града между 9 и 11/100 така че със сигурност ще си доволен от лансъра на гас. Примера е такъв, ако на бензин ти гори 8 на гас в най-добрия случаи също ще ти гори 8, а за най-лошия няма да говорим защото е все едно да караш на бензин. При гобър реглаж на газовата, които е оптомален при разход 8 бензин на газ е между 8,5 - 9 /100 Това са моите познания от опит.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите Всички!Днес си сложих газова уредба на Лансера1.3.Някои би ли ми казал разхода на газ за този автомобил?Благодаря ви предварително!

 

aз карам този Галант 1,8 газ бензин ,от три години,градско е 11/100,извънградско е 8,5/100 твоя 1.3 ще я мирише само :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за газовата. За разхода - изчакай да улегнат мембраните на изпарителя , т.е мини 600-700 км и тогава засичай разход , преди това може и да не е реален. Аз имам един Опел 1.6 , който веднага след слагането на газовата харчеше 17 на 100 ...след 1-2 седмици я закарах за настройки и падна на 11 градско , което си беше приемливо. Та не се шашкай, ако в първия момент харчи като змей :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята беше чисто нова и със регулажа от първото зареждане ми даде 10,5/100 Това са относителни разхосди защото за всяка кола е индивидоално. Ще останеш деоволен за всеки случаи. :mitsu-smiley: приема доста добре газта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...