Премини към съдържание

Проблем с ключ - имобилайзер


drayman

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

изпуснах ключа си и в резултат на това не мога да запаля колата си. Самото дистанционно работи, отключвам и заключвам колата без проблем, но изглежда, че имобилайзера не ми позволява да запаля колата. Не съм пробвал с резервният ключ, защото не мога да отвъртя болчето, за да му сменя батерията. Какво бихте ме посъветвали да пробвам и къде би могъл да бъде проблема?

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с резервния. Имобилайзера няма общо с батерията.

 

Благодаря за информацията утре ще пробвам и споделя резултата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията утре ще пробвам и споделя резултата.

 

Имам "девствен" (чисто нов и непрограмиран) имобилайзер заедно с чисто нова черупка с не нарязан ключ. Пиши ако имаш интерес. Виж също и полезната тема ТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същото ми се случи с ключа на Колта. Не знам дали има друго решение, но според "специалистите" в серивиза единственото което можеше да се направи беше нов ключ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С резервният ключ успях да запаля колата, сега остава само да му сложа една батерия и да ползвам него :D

 

Благодаря на всички, че се отзоваха толкова бързо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще е да имаш и втори изправен ключ.

 

 

Ще го занеса да го погледнат и излекуват ако е възможно, мисля че в Alkom ще могат да ми кажат какво точно му е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Открих, че при изпускането на ключа ми е изпаднал чипа на имобилайзера. Изпуснах го вкъщи, така че има някакъв варянт да го намеря. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда, лесно пада, защото не е залепен, а седи в едно легълце в задният капак на ключа. Ако беше казал, че се е разглобил при падането, веднага щяха да ти кажат, че имобилайзера ти е изчезнал.

 

Принципно трудно ще го намериш , ако някой вече го е стъпкал, доста е малък....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда, лесно пада, защото не е залепен, а седи в едно легълце в задният капак на ключа. Ако беше казал, че се е разглобил при падането, веднага щяха да ти кажат, че имобилайзера ти е изчезнал.

 

Принципно трудно ще го намериш , ако някой вече го е стъпкал, доста е малък....

 

 

Бях го изпуснал в коридора, така че успях да намеря имобилайзера под шкафа. Хубавото е че пак съм с два работещи ключа и научих нещо от цялата случка, като например, че имобилайзера няма общо с батерията на самото дистанционно и че като си изпусна ключа и се разглби да си търся и имобилайзера. :D :icon_doh:

 

Благодаря на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...