Премини към съдържание

Светеща лампа на таблото


sony

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, имам едно питане относно оранжевата лампа на таблото, която сигнализира за неизправност по двигателя. От 3 месеца насам ми свети почти при всяко каране на автомобила, ходих на диагностика на три места, но ми казват че на този мотор не могат да направят диагностика и ме пращат чак в Рено центъра. Колата е Мицубиши Каризма-1.9 TD. Въпросът ми е, може ли да продължа да карам така и каква опастност съществува, а иначе лампата не свети постоянно а си гасне, но често се включва, което не ми се нрави :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам едно питане относно оранжевата лампа на таблото, която сигнализира за неизправност по двигателя. От 3 месеца насам ми свети почти при всяко каране на автомобила, ходих на диагностика на три места, но ми казват че на този мотор не могат да направят диагностика и ме пращат чак в Рено центъра. Колата е Мицубиши Каризма-1.9 TD. Въпросът ми е, може ли да продължа да карам така и каква опастност съществува, а иначе лампата не свети постоянно а си гасне, но често се включва, което не ми се нрави :icon_hmm:

-Не може да се отгатне какъв и е проблема , така от разстояние познават врачките. Търси някой диагностик който разполага със CarmanScan ,с него ще се справи отлично, също така става и със ATS-900, този скенер чете коректно само двигателният комп на тази кола, а теб само двигателният те дразни! Не съм Убеден че в Рено ще успеят, макар и с рено мотор -колата Не е със Софт на рено в двигателният комп.

Поздрави и успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията, проблема е че в нашия град май много трудно ще се намери такъв диагностик с точния софтуер щом като ходих при най - добрите. На едно място пък ми казаха, че каквото и да става няма да се стигне дотам, че колата да ме остави насред пътя, незнам доколко това е вярно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодаря за информацията, проблема е че в нашия град май много трудно ще се намери такъв диагностик с точния софтуер щом като ходих при най - добрите. На едно място пък ми казаха, че каквото и да става няма да се стигне дотам, че колата да ме остави насред пътя, незнам доколко това е вярно.

 

И да попитам нещо друго, разбрах че можело да се прави и самодиагностика на двигателя, някоий може ли да ми помогне какъв е метода за тази операцаия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колега. Прочетете тази тема http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=23868. В нея има и линк с грешките. Успех :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...