Премини към съдържание

Въпрос за решетки на халогените?


ivopol82

Препоръчано мнение

Колеги, едно от нещата което за мое съжаление ми липса на Галантната ми :rulez: е халогените и е с фабричните решетки без отвор. Има ли някой идея тъй като имам едно две предложения за овалните халогени, къде мога да ги изрежа? Бих се справил и аз, но ми се иска да е по качествено. Разбрах че ги има оригинални в Ратола, но са малко скъпички :yes3: Та така сервизче или някой от вас да се наеме, пък ако ги има някой втора ръка /здравички/ ще е перфектния вариант! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, едно от нещата което за мое съжаление ми липса на Галантната ми :rulez: е халогените и е с фабричните решетки без отвор. Има ли някой идея тъй като имам едно две предложения за овалните халогени, къде мога да ги изрежа? Бих се справил и аз, но ми се иска да е по качествено. Разбрах че ги има оригинални в Ратола, но са малко скъпички :yes3: Та така сервизче или някой от вас да се наеме, пък ако ги има някой втора ръка /здравички/ ще е перфектния вариант! :drinks:

 

 

 

Виж тази обява, мисля че ще ти свърши работа.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=31694

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся здрави, и това е опция но...

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

незнам какво ми стана с поста, но ако някой е наясно с рязането на фабрична решетка без отвор нека пише :rulez:

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

ivopol82,

Моля, започвай изречението с Главна буква и го завършвай с точка.

 

Благодаря.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

незнам какво ми стана с поста, но ако някой е наясно с рязането на фабрична решетка без отвор нека пише :rulez:

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

ivopol82,

Моля, започвай изречението с Главна буква и го завършвай с точка.

 

Благодаря.

След като никой не ти е отговорил, значи такъв вариант няма. Лесно ще изрежеш решетката, но няма как да закрепиш халогена.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...