Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпрос за решетки на халогените?


ivopol82

Препоръчано мнение

Колеги, едно от нещата което за мое съжаление ми липса на Галантната ми :rulez: е халогените и е с фабричните решетки без отвор. Има ли някой идея тъй като имам едно две предложения за овалните халогени, къде мога да ги изрежа? Бих се справил и аз, но ми се иска да е по качествено. Разбрах че ги има оригинални в Ратола, но са малко скъпички :yes3: Та така сервизче или някой от вас да се наеме, пък ако ги има някой втора ръка /здравички/ ще е перфектния вариант! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, едно от нещата което за мое съжаление ми липса на Галантната ми :rulez: е халогените и е с фабричните решетки без отвор. Има ли някой идея тъй като имам едно две предложения за овалните халогени, къде мога да ги изрежа? Бих се справил и аз, но ми се иска да е по качествено. Разбрах че ги има оригинални в Ратола, но са малко скъпички :yes3: Та така сервизче или някой от вас да се наеме, пък ако ги има някой втора ръка /здравички/ ще е перфектния вариант! :drinks:

 

 

 

Виж тази обява, мисля че ще ти свърши работа.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=31694

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся здрави, и това е опция но...

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

незнам какво ми стана с поста, но ако някой е наясно с рязането на фабрична решетка без отвор нека пише :rulez:

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

ivopol82,

Моля, започвай изречението с Главна буква и го завършвай с точка.

 

Благодаря.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

незнам какво ми стана с поста, но ако някой е наясно с рязането на фабрична решетка без отвор нека пише :rulez:

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

ivopol82,

Моля, започвай изречението с Главна буква и го завършвай с точка.

 

Благодаря.

След като никой не ти е отговорил, значи такъв вариант няма. Лесно ще изрежеш решетката, но няма как да закрепиш халогена.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...