Премини към съдържание

Щастлив, но мога да стана още по- щастлив, помагайте, моля


Boro

Препоръчано мнение

Здравейте на всички колеги :drinks: Радвам се, че вече съм сред горидете собственици на :mitsu-smiley: Galant. :icon_thumbup: Мисля, че е излишно да казвам тук каква кола е това... :rulez: но имам един малък, но досаден проблем, а той е: нямам подкалник на предна лява гума и преден десен ми е счупен. Искам да отстраня проблема и се надявам вие да ми помогнете по някакъв начин. Ако някои знае от къде мога да се сдобия с такива или ако някои съвсем случайно продава. Благодарен съм ви предварително за вашата помощ и информация. Mitsubishi-to mi e 99g. 2.0 TDI

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички колеги :drinks: Радвам се, че вече съм сред горидете собственици на :mitsu-smiley: Galant. :icon_thumbup: Мисля, че е излишно да казвам тук каква кола е това... :rulez: но имам един малък, но досаден проблем, а той е: нямам подкалник на предна лява гума и преден десен ми е счупен. Искам да отстраня проблема и се надявам вие да ми помогнете по някакъв начин. Ако някои знае от къде мога да се сдобия с такива или ако някои съвсем случайно продава. Благодарен съм ви предварително за вашата помощ и информация. Mitsubishi-to mi e 99g. 2.0 TDI

Преди около месец в Ротола в Панчарево продаваха един помлян галант като твоя на части.Отиди направо там мисля че още ги има подкалниците:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди около месец в Ротола в Панчарево продаваха един помлян галант като твоя на части.Отиди направо там мисля че още ги има подкалниците:)

 

Благодаря за бързият оговор :) а някакви наптстия къде се намира Ратола в панчарево? :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият оговор :) а някакви наптстия къде се намира Ратола в панчарево? :icon_blush: :D

ебаси благодарственото съобщение съм написал :icon_doh: :icon_doh: но....... БЛАГОДАРЯ! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ориентировъчно - тези като за моята кола (ако има разлика) колко струват нови? Освен това ме интересува и цената предна броня и дали под двигателя трябва, да има някаква кора?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ориентировъчно - тези като за моята кола (ако има разлика) колко струват нови? Освен това ме интересува и цената предна броня и дали под двигателя трябва, да има някаква кора?

Доколкото зная, Галантите нямат кора под двигателя. Цена на подкалниците и предната броня може да ти даде Мирослав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото зная, Галантите нямат кора под двигателя. Цена на подкалниците и предната броня може да ти даде Мирослав.

 

Аз си купих в събота подкалници за 70 лв. бройката(втора употреба). Не знам дали цената е реална, но съм доволен, че го направих. И аз трябва да оправям предна броня, но не мисля, да копувам нова или друга, а да ремонтирам тази. За целта си търся добър майстор:) Ако можете да препоръчате някой... кажете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На улица "Свети Наум" след хотел Лозенец посока Семинарията

ремонтират брони отзивите и цените са добри

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На улица "Свети Наум" след хотел Лозенец посока Семинарията

ремонтират брони отзивите и цените са добри

 

Търсих ги точно тези майстори, но не успях да ги открия. Днес ще мина пак от там, предполагам, че съм ги пропуснал незнайно как.... но Благодаря! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...