Премини към съдържание

Хубав онлайн каталог


Препоръчано мнение

Колеги може да го знаете, но аз сега попаднах на този каталог и реших да го споделя. Търси се по шаси, двигател ОЕ и дава схематично и точно всичко.

http://partsale.eu/spare-parts

 

Поздрави! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодарности колега..... да, наистина доста по-лесно се ориентираш в това, което търсиш, иначе няма никаква разлика от по-калпавите версии по другите сайтове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности колега..... да, наистина доста по-лесно се ориентираш в това, което търсиш, иначе няма никаква разлика от по-калпавите версии по другите сайтове.

 

А кои са тези калпавите ? Имаше един подробен католог но бе затрит преди около година и от тогава не е имало нищо сносно ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Най-добрият според мен е ТОЗИ , защото излизат оригиналните ОЕМ номера. :good:

 

ЕТО още един идеален.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кои са тези калпавите ? Имаше един подробен католог но бе затрит преди около година и от тогава не е имало нищо сносно ..

 

Не точно калпави, но не са така "лъскави". Аз ползвам това, а ако искам да видя снимка, както и взаимозаменяема част отивам тук.

Втория линк е доста полезен, тъй като някой части, които ги няма за мицуби се намират в тойота (примерно) и може да си решиш проблема ако го закъсаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...