Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ключ


Препоръчано мнение

От вчера съм собственик на Мицубиши Спейс Стар 1.9 DID 102 коня,автомобила е с два ключа, но с единият не иска да пали. Някой да даде съвет на какво се дължи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От вчера съм собственик на Мицубиши Спейс Стар 1.9 DID 102 коня,автомобила е с два ключа, но с единият не иска да пали. Някой да даде съвет на какво се дължи.

Тези ключове са с чип вътре. Ако нещо се е случило с чипа на пали колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма чип. Я пробвай да поставиш близо до гнездото на контактния ключ този, който пали, и се опитай да запалиш с другия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма чип. Я пробвай да поставиш близо до гнездото на контактния ключ този, който пали, и се опитай да запалиш с другия :)

Не става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двата ключа са неразглобяеми.

 

Колега, ако се водиш спрямо ключовете на разни други марки, ще си в голяма заблуда.

Ето снимка на моя ключ: http://media.snimka.bg/s1/1771/029786165-big.jpg

И все пак в него има чип. При теб най-вероятно единия ключ ти е без чип, послушай съвета на колегите за ключар :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих Ви посъветвал да си запазите час в "Ратола" и да отидете там с двата ключа. Цената на обучението беше около 35-40 лв. Е разбира се ако чипа на неработещия ключ е здрав. В "Балкан стар" извършват същата услуга, но цената е различна. Предполагам че ключовете са оригинални с надпис на Mitsubishi. Пък ако не Ви пречи че единия ключ не пали, а само може да отключва си го оставете така. Но като се замисля по-добре е да имате два работещи ключа, че ако се счупи или изгуби единия да си имате резервен. При ключарите (поне тези в квартала около мен) цените за обучение започват от 50 лв. и стигат до 150лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 95 год. всички ключове на всички марки имат чип . Ключ със чип /не оригинален / струва около 90 лв. Преди 1 година си правих .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 95 год. всички ключове на всички марки имат чип . Ключ със чип /не оригинален / струва около 90 лв. Преди 1 година си правих .

 

Аз бих добавил,че в "Ратола" оригинален илизаше по-малко. Заготовка по спомен около 35 + 10 за нарязване + около 35 за обучение. Мирослав може да каже точните цени или всеки може да си провери, но човека каза че ключ си има и е нарязан т.е. остава само обучението. Ако ключа (чипа) е здрав. Затова Мирослав писа на човека да отиде да си обучи ключа на место където имат такава техника.

 

 

П.П. Сега видях че човека е от Дряново :) малко му е далече Пловдив или София. Но пък то не е спешно да я свърши тая работа днес утре.

Редактирано от niksun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 95 год. всички ключове на всички марки имат чип . Ключ със чип /не оригинален / струва около 90 лв. Преди 1 година си правих .

Бъркаш колега моят ключ е без чип.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ключ оригинален струва 47лв с ДДС, това е стандартна цена без отстъпката за членове на Мицубиш клуб.

Взех колата от автокъщата с два ключа, единият оригинален а другият е си влиза в ключалки и стартера, но не пали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Ключ оригинален струва 47лв с ДДС, това е стандартна цена без отстъпката за членове на Мицубиш клуб.

Колега от днес съм собственик на Спейс Стар 1.9, купих колата от автокъща но ми я продадоха с един ключ.От Пловдив съм, къде мога да си изкарам такъв ключ, този който имам е с дистанционно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега от днес съм собственик на Спейс Стар 1.9, купих колата от автокъща но ми я продадоха с един ключ.От Пловдив съм, къде мога да си изкарам такъв ключ, този който имам е с дистанционно.

На мен в Баумакс ми искаха 80 лева, в крайна сметка след като си намерих заготовка (има различни варианти), в Смолян дадох, само 20 лева за програмиране + чип. Така, че повече от 30-40 лева за резервен ключ не мисля, че е нужно да се жертват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...