Премини към съдържание

Спейс Вагон 2.4 GDI мения


Препоръчано мнение

Колеги, дайте ми мнения за Спейс Вагон 2,4 гди, търся си такъв в търсачките и само лоши коментари чета за тях.

Редактирано от krisko82
Главни букви!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сигурен ли си, че си намерил в нета 2.4 GTD. Защото ако не се лъжа 2.4 е GDI и да вметна, че е бензинов мотор, който не се газифицира безпроблемно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сигурен ли си, че си намерил в нета 2.4 GTD. Защото ако не се лъжа 2.4 е GDI и да вметна, че е бензинов мотор, който не се газифицира безпроблемно.

Грешката в моя, да за бензиновия мотор става въпрос и се интересувам, дали може да му се сложи газ. Защото всички мнение специално за модела са много лоши относно ходова част и двигател.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и 2.0 който е чудесен на газ. За ходовата част не мога да дам мнение, ако е наполовина здрава колкото на по старата генерация която карам аз няма да имаш никакви проблеми. 6-7 години блъскам из дупките и съм сменил кажи речи нищо - кормилни накрайници и биалетки които не бяха за смяна ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ОТ МОДЕЛИТЕ СЛЕД 98Г ВЧЕРА ГЛЕДАХ ЕДИН С ЗАВОДСКА ГАЗОВА БУТИЛКА НА МИЦУБИШИ НО ЦЕНАТА БЕШЕ ДОСТА ГОЛЯМА СПОРЕД МЕН ЗА АВТОМОБИЛ НА 14Г ИНТЕРЕСУВАМ СЕ И ДАЛИ МОГА ДА GDI МОЖЕ ДА СЕ СЛОЖИ ГАС ТЕЧНА ФАЗА И АКО МОЖЕ ВОАБЩЕ ДА СЕ СЛОЖИ НЯКАКВА ГАС ДАЙТЕ КОРДИНАТИ КОЙ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ ЦЕНАТА Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ВАЖНОЕ КАЧЕСТВОТО ЗАЩОТО ЩЕ ИМА ДОСТА ГОЛЯМ ГОДИШЕН ПРОБЕГ МИНИМУМ 50 000КМ НА ГОДИНА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вземи пиши нормално.

Иначе, за газ най-добре се ориентирай към модел, който не е GDI. При слагане на газова, първо не е сигурно дали ще заработи добре и второ със сигурност ще имаш главоболия с другото гориво. Относно течната газ, за сега не зная човек да е слагал такава на GDI, но знам, че доста хора не го препоръчват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешката в моя, да за бензиновия мотор става въпрос и се интересувам, дали може да му се сложи газ. Защото всички мнение специално за модела са много лоши относно ходова част и двигател.

Търси с 2.0 мотора ,който е 133 коня, той е едно към едно с на Галант моторите и е почти безпроблемен и може да слагаш всякаква газ.........за окачването не е така и няма такова нещо........много здрави са ,а и самото то е макферсон , което е най ползваното ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ОТ МОДЕЛИТЕ СЛЕД 98Г ВЧЕРА ГЛЕДАХ ЕДИН С ЗАВОДСКА ГАЗОВА БУТИЛКА НА МИЦУБИШИ НО ЦЕНАТА БЕШЕ ДОСТА ГОЛЯМА СПОРЕД МЕН ЗА АВТОМОБИЛ НА 14Г ИНТЕРЕСУВАМ СЕ И ДАЛИ МОГА ДА GDI МОЖЕ ДА СЕ СЛОЖИ ГАС ТЕЧНА ФАЗА И АКО МОЖЕ ВОАБЩЕ ДА СЕ СЛОЖИ НЯКАКВА ГАС ДАЙТЕ КОРДИНАТИ КОЙ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ ЦЕНАТА Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ВАЖНОЕ КАЧЕСТВОТО ЗАЩОТО ЩЕ ИМА ДОСТА ГОЛЯМ ГОДИШЕН ПРОБЕГ МИНИМУМ 50 000КМ НА ГОДИНА

Има както ти е писал DJ-я след 98 г. с 2К двигател, който работи перфектно и на газ. По-трудно се намират такива екземпляри. Но това е решението ако искаш газ за този модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да доуточня, че след 1998 година Спейс Вагон с 2.0i двигател е произвеждан между 2002 и 2004 година.

А от 1998 до 2002 има само със 2.4 и 3.0 GDI мотори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...