Премини към съдържание

30A Бушон, помощ!


rafaelo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Поради закачане на некачествена техника в запалката, е изгорял 30 амперовия бушон на галанта ми. На някой да му се намира резервен такъв в София? Ще почерпя :) Между другото минават ми разни извратени идеи да го презапоя защото мястото където е изгорял може да гори още :rolleyes:

 

Ето две снимки как изглежда:

http://www.mediafire.com/view/cija8xrhiibc6bp/IMG_1472.JPG

http://www.mediafire.com/view/lm52k9ii49kfw8q/IMG_1473.JPG

 

Поздрави

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нямам такъв бушон пък и днес е неделя .Ако ти е спешно боцни му една жичка и джиткай,пък утре дано намериш !Успех :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бушонът на самата запалка. Иначе такива бушони има в магазините за резервни части за камиони. Вземи твя и го равни, защото са два вида с външни и вътрешни крачета. Ако нямаш на близко ще ти посоча един такъв магазин в началото на Ботевградско шосе, веднага в блока след Гара Подуяне. Там със сигурност има, защото си упувах преди около месец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза на Пламен има един разглобен Галант и 100% има такова кубче :icon_rock: .

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко по късно днес пак свалих бушона и видях че пак се е разтопил на същото място. Може би жичката ми не е била достатъчно дебела. Сега сложих малко по-дебела и ще пробвам утре сутрин. И двете места които предложихте са ми доста далеч. Ще се опитам да закърпя положението за сега, а някой уикенд ще търся тази рядка част.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом пак се изгорял,значи ти къси някъде,не слагай по-дебела жичка,за да не запалиш нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че жестоко съм се лъгал с този бушон и той е бил за нещо съвсем друго. Бушона за запалката е 15 амперов разположен в купето, а не отвън под капака където намерих 30ката. Той също беше изгорял. Този по-големия май се оказа са прозорците... а те винаги са си работели без проблем... :icon_hmm: в крайна сметка след смяна на 15-ката всичко си тръгна както преди. Все пак ще си заменя 30 амперовия... за каквото и да е той :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...