Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Спейс стар 1.3 2003г - мигачите не изключват.


4i4o 4efo

Препоръчано мнение

Нещо изщрака и сега изключва само левия, но при повече от 1 оборот на дясно. Може ли да се ремонтира или се сменя? Колко струва 2-ра употреба ключа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо изщрака и сега изключва само левия, но при повече от 1 оборот на дясно. Може ли да се ремонтира или се сменя? Колко струва 2-ра употреба ключа?

 

Здравей колега. При мен стана обратното - не искаха да се включват. Нещо изщрака и трябваше ръчно да задържам мигача за да мига. Ремонтираха го за 20 лв. Както разбрах някаква пластинка/пружинка вътре се бе развалила. Вече 2г, работи си още. Затова първо опитай с ремонт.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега,при мен се случи същото,но преди година,и се справих сам-разглобих го и доколкото си спомням беше се счупило едно пластмасово краченце-с малко тънка медна тел,вече работи цяла година безотказно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо изщрака и сега изключва само левия, но при повече от 1 оборот на дясно. Може ли да се ремонтира или се сменя? Колко струва 2-ра употреба ключа?

Привет,имах същия проблем преди 2 год,непосредствено след закупуването,разглобих,оказа се откачена пружинка,която връща механизма,т.е. единия край на пружината където е закачена /пластмаса от корпуса/беше изскършена.Побългарих и вече по-вече от 2 год. работи без проблеми.Моя съвет,разглоби внимателно,разгледай и реши на място.Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :icon_bye:

Темата идва точно навреме, защото от два дни и аз имам някакъв странен проблем с мигачите.

Пътувам доста и онзи ден, както си карах, изведнъж мигачите спряха да работят... всички. Просто спряха да включват :icon_hmm: Без тях съм като инвалид :icon_doh:

След леко ръчкане нагоре-надолу всичко се оправи. На другия ден проблемът се повтори, а на следващия - отказаха напълно.

Прегледах бушоните, крушките, всичко е ОК. Та се чудех дали някой може да помогне... Почистване, контактен спрей?. В неделя ще разглобявам и приемам всякакви съвети :callgsm:

Благодаря :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така, оказа се фалшива тревога :icon_clap:

Майсторът отвори релето и 3 минути и 5 лева по-късно всичко приключи благополучно :icon_thumbup: След това каза, дай 15 лева и за 15 минути ще ти оправя и дисплея :D Той (дисплеят) от време на време губи картина, но не ми се занимаваше днес :drive:

Със здраве на всички :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така, оказа се фалшива тревога :icon_clap:

Майсторът отвори релето и 3 минути и 5 лева по-късно всичко приключи благополучно :icon_thumbup: След това каза, дай 15 лева и за 15 минути ще ти оправя и дисплея :D Той (дисплеят) от време на време губи картина, но не ми се занимаваше днес :drive:

Със здраве на всички :plane:

Привет,решението е презапояване,писано многократно във форума.Накратко ако ти се дават 15 лв,това е най малкото което можеш да направиш.Ако ти се удава с малък поялник презапояваш,като следваш съветите във форума,ако нямаш поялник след закупуването,поне той ще ти остане.Ако не си се занимавал с такива неща,моят съвет е -15 лева.Решиш ли да го направиш и имаш проблем пиши на лични,ще помогна със съвет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Най-после намерих време да разглобя ключа за мигачите. Проблема се оказа същия като при колегите - счупено краче за закачане на пружинката. Лесно се модифицира с подръчни материали...Благодаря на всички които се отзоваха. Между другото след като свалих възглавницата и волана разбрах, че ключа може да излезе самостоятелно (само пластмасите се свалят). Поне натрупах опит :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...